Jak powstrzymać wypadanie włosów u mężczyzn?

Posted by
Wypadanie włosów jest procesem naturalnym, w dużej mierze uwarunkowanym genetycznie, jednak dla wielu mężczyzn jest to problem trudny do zaakceptowania.

Domowe sposoby na pryszcze

Posted by
Każdemu z nas zdarzyło się, że w najmniej nieodpowiednim momencie pojawił się na twarzy pryszcz: przed ważnym spotkaniem, uroczystością rodzinną czy randką. Zwykle zadajemy sobie wtedy dwa pytania: dlaczego to właśnie mnie musiało spotkać? Oraz: jak się pozbyć tego szpecącego elementu? Na pierwsze pytanie nie podejmujemy się odpowiadać, możemy natomiast spróbować znaleźć odpowiedź na pytanie drugie.

Naturalne metody na powiększenie penisa

Posted by
Jeśli jesteś mężczyzną i uważasz, że Twój penis jest za mały, albo jesteś kobietą i sądzisz, że Twój partner seksualny mógłby mieć większy interes, to czytaj dalej. Poniżej znajdziesz kilka cennych porad, w jaki sposób naturalnie powiększyć penisa.

Sposoby na opóźnienie wytrysku

Posted by
Przedwczesny wytrysk to problem dotykający wielu mężczyzn. Często jest to strapienie, które powoduje wstyd, a nawet frustrację. Przedwczesny koniec łóżkowych igraszek może być powodem zażenowania i zakłopotania wobec partnerki. Bo co zrobić, gdy ona dopiero nabiera ochoty, a my jesteśmy już po?
kontakt@maxisuplementy.pl 727 926 325
Maxi suplementy 2015-2017