Sposoby na opóźnienie wytrysku

Sposoby na opóźnienie wytrysku

Przedwczesny wytrysk to problem dotykający wielu mężczyzn. Często jest to strapienie, które powoduje wstyd, a nawet frustrację. Przedwczesny koniec łóżkowych igraszek może być powodem zażenowania i zakłopotania wobec partnerki. Bo co zrobić, gdy ona dopiero nabiera ochoty, a my jesteśmy już po?

Co możesz zrobić samemu?

Na szczęście istnieją pewne metody, które mogą pomóc przezwyciężyć ten problem. Jednym ze sposobów na opóźnienie wytrysku są ćwiczenia mięśni Kegla (są to mięśnie między odbytem a moszną). Należy napinać te mięśnie, tak jakbyśmy wstrzymywali oddawanie moczu. Regularne ćwiczenia nie tylko mogą opóźnić wytrysk, ale także zwiększyć nasze doznania podczas orgazmu. Warto także nauczyć się bardziej kontrolować swoje ciało. Podczas stosunku, gdy czujesz, że za chwilę możesz dojść do końca, wyjmij na chwilę penisa z pochwy i weź kilka głębszych oddechów. Gdy twoje podniecenie nieco opadnie, przystąp do dalszej gry. Możesz też spróbować w tej chwili nie myśleć o seksie. Niektórzy mężczyźni decydują się na masturbację przed stosunkiem. Ta metoda także może okazać się skuteczna, jednak nie jest polecana na długi czas, gdyż może okazać się, że nasili to tylko przedwczesny wytrysk.

Tabletki i inne metody

Możesz też wypróbować specjalne prezerwatywy z preparatem opóźniającym wytrysk. Nie są one ciężko dostępne, a plus ich stosowania jest taki, że możesz poradzić sobie ze swoim wstydliwym problemem, a także zapewnić sobie i partnerce bezpieczny seks. Na rynku dostępne są także kremy i aerozole o działaniu znieczulającym. Zawarte w nich składniki podnoszą ciśnienie krwi (by nie powstrzymać wzwodu) przy jednoczesnym zmniejszeniu wrażliwości na bodźce. Wielu mężczyzn chwali sobie używanie tabletek, których zadaniem jest opóźnienie wytrysku. Jest to jedna z bardziej skutecznych metod. Takie preparaty zawierają odpowiednio dobrane składniki, które oddziałują na naszą męskość. Można je stosować nie tylko przy problemach z przedwczesnym wytryskiem, ale też chcąc wydłużyć stosunek. Osoby, które chcą przedłużyć swój stosunek nawet o pół godziny, mogą sięgnąć po tabletki Climax Control. Dzięki nim można uzyskać kontrolę nad wytryskiem i zapewnić swojej partnerce jeszcze większe doznania! Wielu mężczyzn boi rozmawiać się o swoich problemach łóżkowych. Nie jest to powód do wstydu, a z przedwczesnym wytryskiem da radę sobie poradzić. Jeśli chcemy by stosunek był przyjemniejszy i dłuższy dla naszej partnerki, ale też mniej krępujący dla nas samych, nie warto tłumić problemu w sobie, tylko znaleźć najlepszą dla nas samych metodę.

kontakt@maxisuplementy.pl 727 926 325
Maxi suplementy 2015-2017