Naturalne metody na powiększenie penisa

Naturalne metody na powiększenie penisa

Jeśli jesteś mężczyzną i uważasz, że Twój penis jest za mały, albo jesteś kobietą i sądzisz, że Twój partner seksualny mógłby mieć większy interes, to czytaj dalej. Poniżej znajdziesz kilka cennych porad, w jaki sposób naturalnie powiększyć penisa.

Po pierwsze ćwiczenia

Zacznę od arabskiej techniki Jelq, tzw. dojenie penisa. Ta metoda rozciągania, znana jest od starożytności. Nauczana z pokolenia na pokolenie, doczekała się kilku wariantów. Można korzystać z jednej bądź dwóch rąk. Ważne jest, żeby zacząć od rozgrzewki, która poprawi krążenie. Można wziąć ciepły prysznic, kierując strumień wody na genitalia bądź owinąć je w ciepły ręcznik. Tak przygotowanym, można przejść do ćwiczeń. W klasycznej wersji, ćwiczenie należy wykonywać na półwyprostowanym fallusie, zaczynając od nawilżenia go i rąk, żeby ochronić przed ewentualnymi otarciami. Następnie należy chwycić (nie za mocno!!!) penis od góry kciukiem i palcem wskazującym ułożonymi w gest OK. Taki sposób chwytu zapewni optymalne objęcie jak najbliżej podstawy. Przesuwaj dłoń ku głowy prącia. To spowoduje przesuwanie krwi i rozciągnięcie, a gdy już dotrzesz do żołędzia, zatrzymaj się, zmień rękę i wykonaj dojenie w dół. Postaraj się nie dopuścić do wytrysku, jeśli poczujesz na to ochotę, po prostu zatrzymaj się i odczekaj chwilę. Każdorazowy ruch powinien trwać od 3 do 5 sekund, a cały cykl powtórz przez 15 minut. Z dnia na dzień zwiększaj intensywność maksymalnie do 30 min i ćwicz 5-7 razy w tygodniu. Po pewnym czasie zobaczysz pierwsze efekty!

Mechaniczne metody

Kolejnym rozwiązaniem są pompki próżniowe. Jest to bardzo popularna, mechaniczna metoda na zwiększenie męskości. Pompka składa się z przezroczystego, plastikowego cylindra, od którego odprowadzona jest rurka do pompki. Sposób użycia jest banalnie prosty. Wystarczy umieścić nawilżonego żelem penisa w cylindrze i powoli naciskać pompkę. Przy tej czynności wytwarza się ciśnienie, które powoduje nabrzmienie członka. Zaleca się, aby tę czynność nie wykonywać dłużej niż 10 minut. W celu osiągnięcia zadowalających efektów stosować 2-3 miesiące.

Na koniec wspomnę o urządzeniu, które poddaje penis rozciąganiu, czyli o ekstenderach. Nosi się go na członku w stanie spoczynku, a jego specjalna budowa pozwala rozciągnąć fallusa do określonego rozmiaru. Co ważniejsze zwiększa zarówno długość, jak i objętość, a dodatkowo potrafi wyprostować krzywiznę. Na rynku są modele, które są dostosowane dla członków mierzących poniżej 8cm. Jego stosowanie sprawia, że regularnie i ze stałą siłą rozciągają się tkanki prącia, co powoduje jego wydłużenie. Stosuje się go od 4 do 9 godzin dziennie, zapewniając czas na regenerację. „Kuracja” może potrwać ok 6 miesięcy, ale efekty pozostają na zawsze! Jeśli jednak chciałbyś skorzystać z metod farmakologicznych, warto sięgnąć po Xtrasize. Produkt ten może zagwarantować Ci, że po zakończeniu kuracji, efekty nie znikną! Pamiętaj, że przed wyborem preferowanej dla siebie metody powiększania penisa (naturalnej czy stosowania suplementów), warto skonsultować się z seksuologiem lub urologiem.

kontakt@maxisuplementy.pl 727 926 325
Maxi suplementy 2015-2017