Domowe sposoby na pryszcze

Domowe sposoby na pryszcze

Każdemu z nas zdarzyło się, że w najmniej nieodpowiednim momencie pojawił się na twarzy pryszcz: przed ważnym spotkaniem, uroczystością rodzinną czy randką. Zwykle zadajemy sobie wtedy dwa pytania: dlaczego to właśnie mnie musiało spotkać? Oraz: jak się pozbyć tego szpecącego elementu? Na pierwsze pytanie nie podejmujemy się odpowiadać, możemy natomiast spróbować znaleźć odpowiedź na pytanie drugie.

Czosnek najlepszy!

Istnieje wiele domowych sposobów na pozbycie się wyprysków. Jednym z najbardziej znanych oraz najskuteczniejszych są okłady z czosnku. Wykonanie jest bardzo proste: wystraczy zgnieść główkę czosnku i położyć ją na twarz. Po około 15 minutach należy usunąć go i opłukać skórę. Warzywo to znane jest z właściwości antybiotycznych, dzięki którym sprawdza się w leczeniu różnego typu próblemów skórnych, np. trądziku. zdecydowanie przyjemniejszy zapach: cynamon i miód. Jej cena jest niezwykle niska, ponieważ jest ona bardzo wydajna. By przygotować mieszankę trzeba połączyć ze soba cynamon oraz miód. Gdy uzyskamy jednolitą konsystencję, można nałożyć ją na twarz. Najlepiej posmarować skórę przed snem i zmyć ją po przebudzeniu. Poprawa wyglądu skóry gwarantowana.

Babcine sposoby

Jeżeli odstrasza was zapach czosnku, proponujemy maseczkę ze składników, ktore mają Kolejnym sposobem, znanym jeszcze przez nasze babcie jest zastosowanie wody różanej z sokiem z cytryny. Mieszamy te skladniki ze sobą i pozostawiamy na skórza maksymalnie 30 minut, po czym zmywamy ciepła, ale nie gorącą wodą. Po kilku takich seansach na pewno uzyskamy pożądany efekt.

Jeśli jednak żadne z metod nie przyniesie oczekiwanych efektów, warto sięgnąć po środek, który zwalczy problem od wewnątrz. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się tabletki Derminax. Dzięki skóra szybko i bez większych problemów może nabrać ładnego, zdrowego Przedstawilismy wam tylko kilka metod na zlikwidowanie wyprysków. Jest ich oczywiście bardzo dużo i można by stworzyć na ten temat niejeden artykuł. Zapewne każdy ma swoje niezawodne, sprawdzone sposoby, jednak zachęcamy do wypróbowania naszych. My już je przetestowalismy i gwarantujemy, że nikt z nas nie ma już pryszczy.

kontakt@maxisuplementy.pl 727 926 325
Maxi suplementy 2015-2017