Adipex Opinie i Cena

adipex opinie

Niemal każdy marzy o szczupłej, atrakcyjne sylwetce. Z tego powodu coraz więcej osób rozpoczyna regularne treningi na siłowniach, w klubach fitness, lub w domu. Zdarza się jednak, że zarówno litry potu na sali, jak i liczenie kalorii oraz zdrowa dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. W chwilach zwątpienia niektórzy rezygnują, niektórzy prą do swoich celów dalej, a pewna część osób decyduje się na wspomożenie usilnych starań suplementami i lekami. Jednym z nich jest Apidex Retard.

Czym jest suplement Apidex Retard?

Apidex Reatrd to jeden z bardziej popularnych i znanych leków o działaniu odchudzającym. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ liczne Adipex Retard opinie wskazują na jego niesamowicie skuteczne działanie. Produkt jest znany jako substancja zwiększająca metabolizm tłuszczów oraz wspomagająca redukcję wagi ciała. Lek niewątpliwie wyróżnia się tym, że główny składnik odżywczy, który przynosi największe rezultaty, został zamknięty w płynnej postaci. Jest to zdecydowanie nie często spotykane rozwiązanie, które sprawia, że substancja aktywna lepiej i szybciej wchłania się przez układ pokarmowy. Według Apidex opinie, lek posiada jedno z najsilniejszych działań, jeżeli chodzi o nasilanie procesu termogenezy.

Adipex Retard- skład produktu

Adipex Retard efekty są możliwe głównie dzięki substancji aktywnej, którą jest fentermina. W przypadku tego leku dostarczana jest w formie żywiczanu fenterminy, którego zawartość w każdej tabletce wynosi 75 mg i jest odpowiednikiem 15 g samej fenterminy. Istotną rolę odgrywają także inne składniki, które wzmacniają efekt termogenezy i spalania tłuszczu, oraz sprawiają, że lek ma dłuższą datę przydatności. Inne składniki to: wosk żółty, utwardzony olej roślinny, utwardzony olej sojowy, żelatyna, glicerol, sorbitol, sól sodowa, tlenek tytanu, żółcień pomarańczowa, metoksyacetofenon, makrogol1750, oraz żółcień chinolinowa.

Adipex Stosowanie

Aplidex Retard to lek o bardzo silnym działaniu, dlatego konieczne jest przestrzeganie zasad jego stosowania. W przypadku Apidexu jest to jedna tabletka dziennie, która powinna być spożywana poprzez połknięcie przy śniadaniu. Warto przepić ja dużą ilością wody. Zdarzają się przypadki, kiedy lekarz może zalecić zwiększenie dawki do dwóch tabletek dziennie. Nie warto jednak podejmować takiej decyzji samemu. Długość leczenia powinna trwać około 4-6 tygodni.

jak stosować adipex

Jak działa Adipex Retard

Apidex Retard posiada bardzo silne działanie, dlatego uznawany jest w Polsce za środek dopingujący. Oznacza to, że jest on nielegalny i nie można go w naszym kraju kupić.

Aplidex Retard zawiera w sobie dużą ilość substancji aktywnej- fenterminy, która jest pochodnią amfetaminy. To właśnie z tego powodu lek traktowany jest jak doping lub wręcz narkotyk. Trzeba jednak zaznaczyć, że tak długo, jak stosujemy się do zaleceń dawkowania, nie ma możliwości wystąpienia takiego działania. Działanie Aplidezu Retard cechuje się przyśpieszaniem spalania zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pobudzaniem pracy mózgu i psychiki człowieka.

Fentermina wpływa również na wyrzut noradrenaliny, dopaminy oraz serotoniny. Oznacza to, że w przypadku przyjęcia zbyt dużych dawek, może działać odurzająco. Lek zmniejsza poczucie głodu, znacznie przyśpiesza metabolizm, oraz dodaje energii i siły do działania. W dłuższej perspektywie jednak może on prowadzić do licznych skutków ubocznych. Poza tym każda osoba, która zdecyduje się na leczenie, musi być świadoma tego, że po zakończeniu kuracji, konieczna jest zmiana nawyków żywieniowych i kontynułowanie prowadzenia zdrowego trybu życia, już bez dodatkowego leku. W innym wypadku cały wysiłek pójdzie na marne, a na wadze ponownie pojawią się niechciane kilogramy.

Adipex retard- jakie są przeciwwskazania

Jak już wspominaliśmy, zawarta w Aplidex Retard Fentermina jest bardzo silną substancją aktywną. Z tego powodu, przyjmowanie leku może być rozpoczęte jedynie po konsultacji z lekarzem. Apidex to lek skierowany jedynie do osób, które nie były w stanie wcześniej schudnąć pomimo wielu prób i terapii odchudzających, a stan otyłości, w którym się znajdują, jest niebezpieczny dla ich zdrowia.

Zażywanie leku może wiązać się z kołataniem serca (tachykardia), co jest bardzo niebezpieczne dla osób, które mają, lub miały w przeszłości problemy z sercem. Stosowanie suplementu wiąże się również z ryzykiem w przypadku osób, które zmagają się z nadciśnieniem płucnym, chorobami układu krążenia, oraz nadciśnieniem tętniczym. Z racji składników dodatkowych, z leku nie powinny korzystać osoby uczulone na fenterminę, orzeszki ziemne, oraz soję. Innymi przeciwwskazaniami mogą być nadczynność tarczycy, jaskra, gruczolak prostaty, niewydolność nerek, nietolerancja fruktozy, oraz guz chromochłonny. Organizm szybko przyzwyczaja się do dawki Fenterminy, dlatego lek nie powinien być również stosowany przez osoby z anoreksją, chorobami psychicznymi, oraz ze skłonnością do zażywania narkotyków. Apidex Retard nie powinien być przyjmowany w ciąży oraz przez osoby starsze i dzieci. Wiek pacjentów, którzy mogą zdecydować się na kurację to co najmniej 12 lat, i maksymalnie 65.

Potencjalne Skutki uboczne

Przy stosowaniu Apidex Retard, ostrożność jest niesamowicie istotną kwestią. Zachowanie zalecanych dawek oraz prowadzenie w tym czasie zdrowej diety mogą pomóc w uniknięciu wystąpienia skutków ubocznych. Zdarza się jednak, że pojawiają się następujące problemy: nadciśnienie, zaburzenia seksualne, duszności, problemy z układem pokarmowym, szybkie bicie serca, a w dłuższej perspektywie nawet uzależnienie.

Podczas przyjmowania leku, nasz organizm jest znacznie bardziej obudzony niż zwykle. Pomimo tego, że substancja powinna być przyjmowana z samego rana, nawet wieczorem mogą pojawić się problemy z bezsennością. Innymi potencjalnym skutkami ubocznymi jest: nadmierne pobudzenie, ból głowy, wzrost ciśnienia krwi, rozdrażnienie, oraz złe samopoczucie. Dodatkowe składniki mogą również powodować wymioty, biegunkę, lub suchość w ustach.

Ewentualne skutki boczne są zazwyczaj jedynie tymczasowe i ustępują krótko po zaprzestaniu przyjmowania substancji. Zdarza się jednak, że z powodu przedłużonego stosowania suplementu, będą one trudniejsze do wyleczenia.

adipex - skutki uboczne stosowania

Apidex Retard – Zakup leku

Dostęp do Apidex Retard jest nieco utrudniony. Mimo że jego posiadanie nie jest nielegalne, to legalna sprzedaż w naszym kraju nie jest możliwa. Jest to wynikiem konsekwencji decyzji wydanej przez Komisję Europejską w roku 2000, kiedy to ze sprzedany zostało wycofanych wiele leków działających na ośrodkowy układ nerwowy i łaknienie. Podobne decyzje podjęli przedstawiciele większości stanów w Stanach Zjednoczonych. Sama cena leku nie jest zbyt wysoka. Opakowanie, w którym jest 100 tabletek kosztuje w granicach 150-200 złotych. Najbliższymi i najbardziej sprawdzonymi miejscami, gdzie można go legalnie kupić są Austria, Czechy, Szwajcaria, oraz Niemcy. Innym miejscem zakupu jest również internet.

Adipex Opinie i cena – podsumowanie

Adipex efekty mogą naprawdę napawać optymizmem. Z drugiej jednak strony, trzeba pamiętać, że Adipex opinie często mówią o występowaniu mniejszych, lub większych skutków ubocznych. Stosowanie suplementów wspierających spalanie tłuszczu może być bardzo skuteczne krótkoterminowo, jednak w dłuższej perspektywie, utrzymanie rezultatów bez zdrowego trybu życia jest niemożliwe, dlatego warto zacząć od tego.

 

Adipex Video Opinia

Możesz także polubić:

26 Replies to “Adipex Opinie i Cena”

 1. Od znajomej usłyszałam opinie na temat adipex że jest to całkiem dobry sposób na utratę nadwagi i uzyskanie dobrej (szczupłej sylwetki). Po wielu namysłach zdecydowałam się na zakup. Liczę że osiągnę to na co liczę – czyli moją wymarzoną sylwetkę!

  1. Na pewno ci się uda! Ja stosuję Adipex już trzeci miesiąc i efekty są naprawde porażające! Schudłam osiem kilogramów, a nie sądziłam, że kiedykolwiek mi się uda! Więc jak mi się udało, to tobie na pewno też

 2. Osobiście biorę Adipex od ponad 2 miesięcy. Muszę przyznać że schudłam ponad 5 kilo – tak naprawdę niewiele ćwicząc – ale nie zapuszczałam się z jedzeniem ponieważ o to przecież chodzi w odchudzaniu…

 3. Biorę Adipex już od kilku tygodni i widzę efekty nie tylko na wadze, ale i w lustrze. Schudłam kilka kilogramów i nie zauważyłam, żeby Adipex miał jakieś skutki uboczne.

 4. Wypróbowałam już tyle różnych kuracji odchudzających, że zupełnie straciłam nadzieję, że coś mi jeszcze zdoła pomóc, a potem odkryłam Adipex i powiem wam, dziewczyny, że jednak nie, jednak jest nadzieja! Mi Adipex wreszcie pomógł, schudłam trzy kilogramy i teraz mieszcze się idealnie w środku mojego optymalnego BMI!

 5. Pierwszy raz usłyszałam o Adipexie od koleżanki, która bardzo go zachwalała, no i sama widziałam, że schudła kilka kilo. Więc też spróbowałam i jestem zadowolona, moja fugura jest o wiele lepsza, lepiej się czuję, no i wreszcie nie podjadam w nocy jedzenia z lodówki. Polecam Adipex każdemu!

 6. Dużo czytałam o tym środku i miałam straszny problem, żeby go zdobyć, no ale w końcu się udało. Wiele sobie obiecywałam i bałam się, że się rozczaruję, ale Adipex działa tak, jak go reklamują! W artykule przeczytałam o skutkach ubocznych, w innych też o tym czytałam, ale nie, nie zauważyłem u siebie żadnych niepożądanych efektów. Moim zdaniem Adipex jest bezpieczny.

  1. Ja zamawiałam z Internetu, tak chyba najłatwiej go dostać. Nie widziałam jeszcze Adipexu w żadnej aptece, a przynajmniej u mnie go nie ma.

 7. Adipex to najlepszy środek na odchudzanie jaki kiedykolwiek brałam, powaznie. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to nie martwcie się, spróbujecie i zobaczycie że wam pomoże tak samo, jak i mi pomógł. I nie ma wcale takich strasznych skutków ubocznych jak straszą, tylko trzeba obserwowac co się dzieje, swoje reakcje.

 8. Bardzo dobry ten Adipex, bardzo mi po nim spada apetyt i wogle nie mam ochoty na podjadanie, a to od tego mi się najbardziej przytyło…

 9. Sprowadzałam Adipex specjalnie z Austrii, co było o tyle łatwe, że mam tam rodzinę 🙂 Jestem zadowolona, zrzuciłam siedem kilo i waże teraz 58 kilo przy wzroście 160 centymetrów.

 10. Słuchajcie, ale te skutki uboczne to naprawde występują, czy nie, bo już sama nie wiem… Chciałabym kupić ten Adipex, ale trochę się boję, no bo tu straszą, a tu dziewczyny piszą, że jednak nie. No to jak to jest?

 11. Dziewczyny jak długo afipex jest przydatny do spożycia. Czy możecie sprawdzić na opakowaniu, policzyć od daty produkcji do daty ważności? Bo nie mam już opakowania Wydae mi się że cztery lata , ale nie jestem pewna.

 12. Udało mi się wreszcie zdobyć Adipex! Na razie jest jeszcze wcześnie, bo suplementuję się dopiero od tygodnia, ale czuję, że to naprawdę działa, bo autentycznie nie chce mi sie jeśc, to znaczy chce się, ale mniej i jestem pewna, że jem mniej. Więc powinnam chudnąć. Ciekawe co będzie po miesiącu?

 13. Sprawdzałam ostatnio ten środek i wydaje mi się, że działa. To znaczy, odkąd zaczęłam go brać, to schudłam trzy kilogramy. Zajęło to miesiąc, czyli tempo jest poniżej kilograma na tydzień, ale efekt na pewno jest i Adipex działa.

 14. Przeczytałam jakiś czas temu ten tekst, zamówiłam Adipex, zaczęłam go brać i heloł, to DZIAŁA! Na razie biorę go tylko tydzień, ale waga pokazuje, że spadł mi prawie kilogram i naprawdę nie chce mi się jeść. Podjadanie mnie gubiło a teraz wreszcie – WRESZCIE – nie chce mi się podjadać rzeczy z lodówki.

 15. Adipex działa i warto z niego korzystać, chociaż z dostępnością bywa faktycznie różnie. W każdym bądź razie, jeśli uda się wam go ogarnąć, to na pewno wam, dziewczyny, pomoże, to bardzo skuteczny preparat!

 16. Zdobyłam Adipex, sprowadziłam go z Austrii i muszę powiedzieć, że nie rozumiem dlaczego w Polsce tak cięzko go zdobyć… dlaczego takie ograniczenia są… przecież to działa i nie ma skutków ubocznych, znaczy ja ich na sobie nie widze, ale moje koleżanki też nie, bo się z nimi podzieliłam, też im znaczy ten Adipex przywiozłam z Wiednia. Jeszcze tydzień, tak myślę, i wreszcie przestaną mkeć nadwagę!

 17. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego w Polsce tak trudno o Adipex. To bardzo dobry preparat, skuteczny i nie taki straszny, jak go malują. Jak się czyta o skutkach ubocznych to rzeczywiście włos na głowie dęba staje, ale nie ma tragedii. Wiecie, że jeśli w trakcie sprawdzania preparatuy wystąpił jkakikolwiek objaw, choćby u jednej osoby na milion, to trzeba o nim napisać w ulotce! No i tu właśnie tak jest!!!

 18. Co ja się nabiegała za tym Adipexem to nawet sobie nie wyobrażacie, ale w końcu mam i będę próbowała, mam nadzieję, że zadziała…

 19. Czy naprawdę żadna z Was nie moze mi pomóc? Napisałam 19 sierpnia wiadomość z zapytaniem o termin ważności adipexu i ŻADNA z Was nie odpisała.

 20. Hej, to nieprawda, że w Polsce trudno go dostać… można, tylko trzeba chcieć 😀 jak się chce, to wszystko można zdobyć i wszystko można zyskać, serio, dziewczyny, a za Adipexem warto się rozejrzeć, to naprawdę super środek jest…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *