Bioxyn – opinie, skutki uboczne cena

Bioxyn opinie skutecznego odchudzania

Bioxyn suplementOd pewnego czasu do skrzynki pocztowej portalu docierają wiadomości z pytaniami o preparat Bioxyn na odchudzanie: co zawiera w swoim składzie, jak go stosować i, najważniejsze, czy warto go brać

Jest faktem, że dotychczas nie zajmowaliśmy się Bioxynem, jednak na wasza prośbę postanowiliśmy przyjrzeć się temu produktowi i ocenić, czy faktycznie jest on, jak twierdzi jego producent, skutecznym środkiem wspomagającym odchudzanie. Zapraszamy do lektury!

Czym jest Bioxyn i co obiecuje jego producent?

Bioxyn to jeden z wielu dostępnych na rynku środków odchudzających, intensywnie reklamowanych przez producentów. Na stronie internetowej producenta Bioxynu możemy przeczytać następujące informacje na temat tych tabletek:

  • zapewniają idealną sylwetkę w miesiąc,
  • pozwalają na schudnięcie o 6 – 8 kilogramów w ciągu miesiąca,
  • przyspieszają metabolizm,
  • redukują cellulit

Czytelnicy Maxisuplementów na pewno wiedzą, że tego typu zapewnienia możemy znaleźć na opakowaniach większości środków odchudzających, natomiast nie zawsze udaje się zrealizować te obietnice w rzeczywistości. Czego jeszcze możemy dowiedzieć się o Bioxynie z lektury materiałów pochodzących ze strony internetowej producenta?
Producent deklaruje, że Bioxyn przyczynia się do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej poprzez utlenianie, co oznacza, że najlepsze efekty można osiągnąć podczas suplementacji bezpośrednio przed treningiem aerobowym. Krew zawiera wówczas bardzo dużo tlenu, który jest potrzebny do aktywności fizycznej, a Bioxyn może dzięki temu indukować zwiększone spalanie tłuszczu.

Ponadto, składniki zawarte w Bioxynie mają zwiększać wydzielanie soków trawiennych, poprawiać wchłanianie cukrów i pozytywnie wpływać na krążenie krwi w organizmie. Możemy też przeczytać, że preparat ogólnie poprawia samopoczucie i nie wywołuje efektu jo-jo, a przy prawidłowym stosowaniu, to znaczy z uwzględnieniem aktywności fizycznej i przy zmniejszonej podaży kalorii, może pozwolić na zrzucenie 12 kilogramów w ciągu miesiąca.

Bioxyn: Skład.

Już w tym miejscu musimy zauważyć, że deklaracja spalania 12 kilogramów w miesiąc brzmi podejrzanie, ponieważ jest to bardzo dużo: około trzech kilogramów na tydzień. Tak szybka redukcja masy nie jest zalecana przez dietetyków i lekarzy, ale, z drugiej strony, można przyjąć, że jest to deklaracja o charakterze stricte reklamowym.
W jaki sposób producent Biioxynu chce zrealizować swoje obietnice? Co możemy znaleźć w składzie preparatu?
Bioxyn zawiera trzy główne składniki: imbir, szafran i włókno kaktusowe. Niewątpliwie odróżnia go to od wielu innych dostępnych na rynku środków.

  • Imbir jest dobrze znany medycynie jako środek, który wspomaga wydzielanie soków żołądkowych, reguluje trawienie i działa odkażająco. Z tych powodów warto go spożywać razem z ciężkimi, tłustymi potrawami, ponieważ ułatwia ich trawienie i niweluje uczucie bycia przejedzonym. Ponadto wykazuje działanie bakteriobójcze i przyspieszające metabolizm.
  • Szafran to kolejna przyprawa o szerokim zastosowaniu medycznym. Z perspektywy odchudzania najistotniejszą właściwością szafranu jest minimalizacja apetytu. Człowiek przyjmujący ekstrakt z szafranu odczuwa o wiele mniejsze łaknienie, dzięki czemu łatwiej jest mu powstrzymać się od podjadania, a jego organizm jest zmuszony do sięgania po własne rezerwy energetyczne. W ten sposób szafran pośrednio wspomaga redukcję tłuszczu.
  • Włókno kaktusowe. Według niektórych badań, włókno kaktusowe wiąże się z tłuszczami i uniemożliwia ich wchłanianie. Tłuszcze cechują się wysoką kalorycznością, więc ograniczenie ich przyswajania przyczynia się do obniżenia dziennej podaży kalorii bez konieczności odmawiania sobie posiłku. Trawienie posiłku obfitującego w tłuszcz zajmuje wiele czasu, a ponieważ Bioxyn hamuje wchłanianie tłuszczu, to osoba przyjmująca suplement powinna czuć się najedzona przez długi czas.

Bioxyn: Jak stosować?

Tak samo, jak przy wielu innych preparatach, także w przypadku suplementu Bioxyn dawkowanie ma istotne znaczenie dla skuteczności kuracji.
Maksymalna dzienna dawka preparatu wynosi dwie tabletki, ale według niektórych źródeł kuracja powinna się rozpoczynać zawsze od jednej tabletki. Jeżeli efekt okaże się niezadowalający, można zwiększyć dawkę do dwóch tabletek.

Jedno opakowanie Bioxynu zawiera trzydzieści tabletek. Przy przyjmowaniu jednej tabletki, opakowanie wystarcza na miesiąc. W przypadku zażywania dwóch tabletek preparatu, opakowanie wystarcza jedynie na dwa tygodnie.

Bioxyn – Skutki uboczne.

Producent preparatu deklaruje, że Bioxyn nie posiada udokumentowanych efektów ubocznych stosowania i jest całkowicie bezpieczny, o ile tylko nie przekracza się zalecanej dziennej dawki, czyli dwóch tabletek. Jak w przypadku wszystkich suplementów na odchudzanie, Bioxyn nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży, karmiące matki i przez dzieci.
Lektura forów internetowych sugeruje, że niektórzy użytkownicy Bioxynu obserwują łagodne zaparcia, które wiążą z przyjmowaniem preparatu. To jednak prawdopodobnie nie ma związku z samym Bioxynem, a z tym, że organizm spalający duże ilości energii (a tak dzieje się podczas odchudzania) potrzebuje większych ilości wody. Odwodnienie może prowadzić do zaparć. Z tego powodu nie wydaje się, by doniesieniami o tym, że Bioxyn powoduje zaparcia, należało się szczególnie przejmować. Zaparcia związane z odwodnieniem mogą wystąpić przy każdej kuracji odchudzającej.

Gdzie kupić Bioxyn? Cena i dostępność.

Suplement odchudzający Bioxyn nie jest dostępny w aptekach. Nie znajdziemy go ani w aptekach stacjonarnych, ani w aptekach internetowych, jednak można go kupić za pośrednictwem niektórych sklepów internetowych, na portalu Allegro i bezpośrednio u producenta.
Cena jednego opakowania Bioxynu wynosi 137 złotych za 1 opakowanie, 234 złote za 2 opakowania lub 319złotych za 3 opakowania. Są to ceny ustalone przez producenta suplementu.

Bioxyn Opinie konsumentów.

W Internecie możemy przeczytać różne opinie na temat Bioxynu i zdecydowana większość z nich jest utrzymana w pozytywnym tonie. Oto niektóre z nich:

Zawsze miałem problem z nadwagą, a jeszcze większy – z odchudzaniem. Trudno mi było utrzymać dyscyplinę i chodzić na siłownię albo jeździć systematycznie na rowerze. Przeglądałem strony internetowe i szukałem nowych sposobów na zrzucenie brzucha i przeczytałem o Bioxynie. Kupiłem opakowanie wiedziony ciekawością. Schudłem 12 kilogramów, tak jak to obiecywał producent! Bardzo wszystkim polecam Bioxyn!
Henryk z Tomaszowa Mazowieckiego, 58lat.

Kiedyś nie musiałam myśleć o tym, co jem, bo mój organizm jak gdyby sam utrzymywał idealną sylwetkę. Pewnie dlatego nie spostrzegłam symptomów spowolnienia metabolizmu, które pojawiły się gdy przekroczyłam czterdziestkę. Pewnego dnia stanęłam na wadze i uświadomiłam sobie, że ważę osiemnaście kilogramów więcej niż w czasach studiów. Powiedziałam sobie wtedy: dość! W aptece polecono mi Bioxyn. Kupiłam opakowanie i faktycznie schudłam o siedem kilogramów w ciągu miesiąca.
Barbara z Grudziądza, 51 lat.

Czy te opinie są wiarygodne? Uważni czytelnicy na pewno zauważą, że pani Barbara dowiedziała się o Bioxynie w aptece. Suplement diety Bioxyn nie jest i nigdy nie był dostępny w aptece – co podważa wiarygodność tej opinii. Jak zawsze w przypadku treści czytanych w Internecie, należy zachować ostrożność. Powyższe opinie pochodzą z otwartych dla wszystkich forów internetowych, gdzie być może piszą także osoby związane bezpośrednio z producentem preparatu.

Czy Bioxyn działa? Opinia i ocena redakcji.

Czy warto przyjmować Bioxyn? Opinie w Internecie sugerują, że tak, jednak opinia Maxisuplementów jest ostrożniejsza. Skład Bioxynu wyróżnia się na tle innych suplementów dostępnych na rynku, jednak większość wykorzystanych ekstraktów jest stosunkowo tania, przez co trudno znaleźć uzasadnienie dla bardzo wysokiej ceny tego środka. Cena Bioxynu to 137 złotych za opakowanie – to wyjątkowo dużo. Działanie imbiru, szafranu i włókna kaktusowego jest potwierdzone za pomocą badań, jednak nie są to składniki na tyle silne i trudno dostępne, żeby usprawiedliwiać zawyżoną cenę.

O wiele tańszym preparatem jest African Mango, recenzowane już na łamach naszego portalu. Działa skutecznie, bazuje na naturalnych składnikach o potwierdzonym działaniu i jest zdecydowanie tańsze. Dlatego nasza opinia jest następująca: Bioxyn działa, ale zdecydowanie lepiej zainwestować w African Mango.

Bioxyn – video opinia – pomógł schudnąć 10kg

Możesz także polubić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *