Braveran Opinie, skład, skutki uboczne i cena

Braveran opinie użytkowników

braveran suplement diety

Suplement diety Braveran jest przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z potencją. Składniki tego preparatu mają za zadanie wywołać i wzmocnić erekcję, co przekłada się na utrzymanie wysokiego poziomu sprawności seksualnej. Czy Braveran faktycznie działa? Co zawiera, jak go stosować i, najważniejsze, czy warto go stosować? Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas lektury tego artykułu.

Braveran. Skład

Dzienna maksymalna dawka Braveranu wynosi cztery tabletki. Zawartość substancji czynnych w czterech tabletkach prezentuje się następująco:

  • 150 mg wyciągu z korzenia maca,
  • 50 mg wyciągu z owoców buzdyganka ziemnego,
  • 71,44 mg wyciągu z żeń-szenia,
    2000 mg L-argininy,
  • 15 mg cynku (150% dziennego zapotrzebowania),
  • 90 mcg selenu (164% dziennego zapotrzebowania),
  • 24 mg witaminy E.

Braveran – Działanie.

Jak działa Braveran? Braveran zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty i minerały, które wspomagają sprawność seksualną i działają na libido, ale nie powoduje automatycznie erekcji. Podobnie jak apteczna Viagra, Braveran jedynie poprawia i zwiększa naturalnie powstającą erekcję. Tym samym wspomaga aktywność seksualną, zamiast sztucznie indukować stany podniecenia.

L-arginina jest aminokwasem względnie egzogennym, co oznacza, że jest produkowana przez ludzki organizm w niewielkim zakresie i wymaga uzupełniania za pośrednictwem zewnętrznych źródeł. Chociaż na ogół mówi się o niej w kontekście suplementów dla sportowców i kulturystów, to L-arginina ma istotny wpływ na sprawność seksualną i na potencję, dlatego jest często wykorzystywana jako składnik takim suplementów, jak Braveran. Ze wszystkich dostępnych bez recepty środków, Braveran zawiera największą dawkę L-argininy.

Buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris) to roślina dobrze znana mężczyznom zmagającym się z problemami z erekcją. Jego owoce zawierają sapoiny steroidowe i bardzo dobrze wpływają na potencję. Ponadto intensyfikują doznania seksualne. Mechanizm działania buzdyganka nie jest dobrze poznany, ale zdaniem większości naukowców, buzdyganek zwiększa wytwarzanie i wydzielanie testosteronu. Owoce buzydganka wykorzystywali do leczenia problemów z erekcją już starożytni Chińczycy.

W przypadku wyciągu z korzeni maca i żeń-szenia mamy do czynienia ze składnikami, które także potęgują erekcję i zwiększają popęd. Żeń-szeń ma wpływ na syntezę tlenku azotu w organizmie. Tlenek azotu jest zaś bezpośrednio odpowiedzialny za erekcję. Korzeń maca zawiera różnorodne substancje, z których najważniejsza jest arginina. Arginina także wpływa na syntezę tlenku azotu.

Cynk przyczynia się do podwyższenia poziomu testosteronu, a związek pomiędzy ilością tego hormonu a stężeniem cynku we krwi jest dobrze udokumentowany w literaturze naukowej.
Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, który redukuje stres oksydacyjny, pośrednio odpowiedzialny za obniżenie libido.

Każdy z tych składników działa stosunkowo łagodnie. Ich połączenie skutkuje wzmocnieniem poszczególnych efektów, ale bez przekraczania granicy, za którą działanie Braveranu okazuje się zbyt mocne lub szkodliwe dla zdrowia. Warto jednak pilnować, by nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Braveran – Jak stosować?

Braveran należy przyjmować doraźnie, przed planowanym stosunkiem. Zalecane dawkowanie to cztery tabletki preparatu przyjęte na godzinę przed aktywności seksualną. Tabletki należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu.

Cztery tabletki Braveranu to maksymalna dawka dobowa preparatu. W sytuacji, gdy problemy z erekcją nie są nasilone, warto rozpocząć kurację od mniejszych dawek i, jeżeli nie przyniesie to pożądanego efektu, zwiększyć ją przy kolejnym stosunku.

Braveran – Przeciwwskazania i skutki uboczne.

Wielu mężczyzn zainteresowanych poprawą swoich możliwości seksualnych wyraża obawy wobec stosowania takich preparatów jak Braveran. Skutki uboczne i działania niepożądane Braveranu nie powinny wystąpić, jeżeli przyjmujemy tylko zalecaną dzienną dawkę.

Do najczęściej obserwowanych działań niepożądanych Braveranu należą bóle głowy, krwotoki z nosa, wymioty, wzdęcia i częste oddawanie moczu.

Suplementu nie powinny przyjmować osoby uczulone na którykolwiek ze składników zawartych w Braveranie. Co więcej, raczej nie powinny z niego korzystać osoby cierpiące na nadciśnienie tętnicze lub inne choroby układu krwionośnego. Przed rozpoczęciem suplementacji powinny bezwzględnie skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Braveranu nie powinny brać kobiety w ciąży i karmiące matki. Preparat jest przeznaczony dla mężczyzn, jednak zdarza się, że kobiety przyjmują Braveran przez przypadek, myląc go z innymi lekami lub suplementami.

Braveran – Cena.

Braveran jest powszechnie dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych. Jego cena jest uzależniona od wysokości marży i zazwyczaj wynosi od 25 do 30 złotych. W jednym opakowaniu Braveranu znajduje się 8 tabletek, czyli dwie maksymalne dzienne dawki preparatu.

Braveran Opinie na temat suplementu.

Braveran jest bardzo popularnym środkiem, a w Internecie możemy znaleźć wiele pozytywnych i bardzo pozytywnych opinii na jego temat.
Z biegiem lat moje libido słabło i przyznam szczerze, że coraz rzadziej miałem ochotę na seks, w przeciwieństwie do mojej żony, co wytwarzało między nami niezdrowe napięcie. W końcu zacząłem stosować Braveran i nasze życie seksualne wróciło do normy. Czuję się znów tak, jakbym miał dwadzieścia lat, a moja żona jest zachwycona, że znów mam w sobie tyle energii!
Tomasz.

Moje małżeństwo przeżywało kryzys. Teraz podejrzewam, że przyczyną były właśnie problemy z erekcją, a nie, jak mi się wydawało, skutkiem. Byłem załamany, ponieważ nie byłem w stanie zaspokoić żony i frustrował mnie fakt, że mam problemy z erekcją, do których chyba każdemu mężczyźnie ciężko jest się przyznać. Kolega polecił mi, żebym sięgnął po Braveran. Wtedy nie wiedziałem, co to jest Braveran i myślałem, że to jakiś chemiczny środek, ale okazało się, że to naturalny suplement, więc spróbowałem. Podziałało. Moje życie seksualne bardzo się poprawiło, a relacja z żoną wróciła do dawnego stanu i znów jesteśmy szczęśliwi.
Jurek.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę miał takie problemy, ale od pewnego czasu coraz częściej występowały u mnie kłopoty z erekcją. Było to frustrujące i wstydliwe. Potem zobaczyłem reklamę środka o nazwie Braveran. Opinie na jego temat wydały mi się zachęcające, więc spróbowałem i nie żałuję. Znów czuję się jak prawdziwy mężczyzna.
Jan.

Braveran – prawdziwy mężczyzna

Możesz także polubić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *