FitBerry – Opinie i szczegóły produktu na odchudzanie

FitBerry to nowy spalacz tłuszczu jest tylko na rynku przez krótki czas i szybko rośnie na szczyt listy przebojów najbardziej popularnych produktów dietetycznych. Jest to zapewne zasługa dobrze skomponowanej formuły i wynikającego z niej sukcesu.

Przyjrzeliśmy się bliżej kapsułkom i przekonaliśmy się, jak skuteczny jest FitBerry.

Co to jest FitBerry?

FitBerry to suplement diety wspomagający redukcję zbędnych kilogramów, tzw. spalacz tłuszczu, którego składniki mają za zadanie stymulować własny proces spalania tłuszczu w organizmie, a tym samym redukować zmagazynowaną tkankę tłuszczową. Nawiasem mówiąc, kapsułki zmniejszają uczucie głodu, a tym samym zapobiegają zachciankom i objadaniu się.

A jeśli już dojdzie do wpadki, kapsułki FitBerry hamują wchłanianie tłuszczu i cukru z pożywienia. Zrównoważony koktajl witaminowy dopełnia całości, optymalizując metabolizm energetyczny i podnosząc go do pełnej sprawności.

Opinie FitBerry

Jak zawsze, rozpoczęliśmy nasze badania od sprawdzenia, jakie były doświadczenia innych użytkowników i przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu odpowiednich wpisów. Początkowo byliśmy zaskoczeni, że nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii klientów na stronie sprzedażowej producenta, którzy w swoich doświadczeniach z FitBerry opisali swoje rewelacyjne sukcesy z produktami dostawcy.

Ale w świetle niezliczonych bezgłowych istot w bikini, które zgłaszają więcej niż wątpliwe doświadczenia na stronach niektórych dostawców, musimy po prostu ocenić to jako pozytywne. Nie wydaje się, aby producent potrzebował takich metod.

Kontrastuje to z opiniami klientów z niezależnych źródeł, które mogliśmy znaleźć w sieci. Tutaj, użytkownicy są konsekwentnie pozytywne i całkowicie zadowolony z kapsułek. Ani jeden użytkownik nie zgłosił negatywnych doświadczeń z FitBerry. Wszyscy użytkownicy stracili znaczną ilość wagi biorąc kapsułki.

Test FitBerry

Rzadko natrafiamy na produkt, który sprawia, że czujemy się konsekwentnie pozytywnie, ale tutaj mieliśmy go przed sobą. Byliśmy więc szczególnie ciekawi, czy te wyniki potwierdzą się w naszym własnym teście FitBerry. Dlatego nie mogliśmy się doczekać, aby zwerbować ochotnika do naszego eksperymentu.

Podczas ostatniej fazy studiów 32-letnia Lara zgromadziła kilka stresujących kilogramów, które nosiła w sobie od kilku lat i których teraz chciała się wreszcie pozbyć. Ale trudno było jej przestrzegać ścisłej diety, bo wtedy cały czas musiała myśleć o zakazanym jedzeniu. Wolała trochę oszukać siebie i swój głód. Dlatego też wiązała duże nadzieje z kapsułkami.

Na początku naszego testu FitBerry, Lara ważyła 75kg przy wzroście 1,72m. Uważała, że to po prostu za dużo, mimo że miała nadwagę, a jej wskaźnik masy ciała wynosił 25,4.

Test – 1 dzień

Lara pojawiła się w naszej placówce, aby porozmawiać z nami o dokładnej procedurze badania i odebrać swój FitBerry 700 Plus. Miała nie robić nic więcej niż brać codziennie spalacze tłuszczu, zgodnie z zaleceniami producenta. Nie miała zmieniać diety, nie musiała też zmuszać się do ćwiczeń.

Test – 15 dzień

Lara zażywała kapsułki FitBerry już od dobrych dwóch tygodni. Pojawiła się z radosnym uśmiechem, aby udokumentować dotychczasowy przebieg naszego testu. Ważyła teraz 73,2 kg, czyli straciła 1,8 kg. Według jej własnych relacji, czuła się naprawdę dobrze, była w świetnej formie i pełna energii.

Test – 30 dzień

Nawet po miesiącu Lara była nadal entuzjastycznie nastawiona do kapsułek FitBerry 700. Regularnie zażywała spalacze tłuszczu i straciła kolejne 1,5 kg masy ciała. Teraz ważyła 71,7 kg, osiągnęła wskaźnik masy ciała 24,2 i nie miała już nadwagi. Dzięki kapsułkom schudła w sumie 3,3 kg w ciągu miesiąca.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Z pewnością każdy dostawca marzy o tym, aby sprzedawać jedyny skuteczny produkt na rynku. Rzeczywistość jest jednak inna i oczywiście istnieją alternatywy dla kapsułek FitBerry 700, które również wyróżniają się doskonałą skutecznością.

To jest ICG Fatburner, który również działa bardzo skutecznie i jest bardzo popularny wśród naszych czytelników.

Dla kogo przeznaczony jest FitBerry?

Kapsułki FitBerry są odpowiednie dla każdego, kto chce schudnąć trwale i solidnie, bez ciągłego wracania do punktu wyjścia przez efekt jojo. Kapsułki są wykonane z czysto roślinnych składników i dlatego są odpowiednie dla wegan. Jednakże, ponieważ produkt zawiera kofeinę, nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Stosowanie FitBerry

Dla optymalnego spożycia FitBerry, producent zaleca połknięcie dwóch kapsułek dziennie popijając dużą ilością płynu. Idealny czas na to jest rano i w połowie poranka, około 5 do 15 minut przed posiłkiem, chociaż można również wziąć obie kapsułki w tym samym czasie.

Ponieważ produkt zawiera kofeinę, FitBerry powinien być przyjmowany w pierwszej połowie dnia, ponieważ składnik ten może utrudniać zasypianie.

Efekty FitBerry

Sam producent nie podaje, jak długo trzeba czekać na efekt działania FitBerry. Jednak na podstawie bardzo szczegółowej deklaracji składników na stronie dostawcy, zakładamy, że efekt może potrwać kilka dni, ponieważ wszystkie składniki mają na celu optymalizację lub aktywację metabolizmu w dłuższej perspektywie.

Czy skuteczność FitBerry jest potwierdzona przez oficjalne testy i badania?

W trakcie naszych badań nie udało nam się odkryć żadnych badań lub testów, które potwierdzają skuteczność FitBerry 700 Plus. Producent nie podaje również żadnych informacji na ten temat. Produkt ten jest jednak suplementem diety, dla którego takie badania nie są obowiązkowe.

Istnieją jednak badania naukowe dotyczące poszczególnych składników kapsułek FitBerry, które potwierdzają ich skuteczność.

Niezależna organizacja konsumentów ogólnie lubi testować produkty dietetyczne, ponieważ nieskuteczne produkty można często znaleźć na tym gorącym rynku, a konsumenci słusznie muszą być o nich ostrzegani. Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych odpowiednich raportów z testów, dlatego zakładamy, że FitBerry nie został jeszcze przetestowany przez Stiftung Warentest.

Skład FitBerry

Lista składników FitBerry jest tak szczupła i chrupiąca, jak rzadko mamy okazję zobaczyć. Kapsułki hamują powstawanie i promują spalanie tkanki tłuszczowej, a także zwiększają chęć do ćwiczeń. Z tą formułą tłuszcz nie ma prawie żadnych szans. Kapsułki zawierają:

  • Ekstrakt z zielonej kawy: Zielona kawa zawiera aktywny składnik, kwas chlorogenowy, który jest w znacznym stopniu tracony podczas palenia. Kwas chlorogenowy hamuje enzymy, które są ważne dla wchłaniania i przekształcania tłuszczu i cukru w organizmie. To usuwa je z bilansu energetycznego.
  • Ekstrakt z guarany: Guarana jest głównym składnikiem kapsułek FitBerry. Jest tradycyjnie stosowany w leczeniu otyłości, ma działanie pobudzające i poprawiające wydolność organizmu oraz hamuje uczucie głodu. Guarana zwiększa również zapotrzebowanie na aktywność fizyczną, przez co dodatkowo wspomaga odchudzanie.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty: wtórne związki roślinne w zielonej herbacie od dawna wiadomo, aby stymulować spalanie tłuszczu, dlatego zielona herbata jest używany w wielu skutecznych suplementów odchudzających, w tym Idealica. W szczególności tłuszcz trzewny, który otacza narządy wewnętrzne i jest uważany za szczególnie szkodliwy, ma niewielkie szanse w starciu z zieloną herbatą.
  • Cynk i chrom: Cynk i chrom, oba zawarte w składnikach FitBerry, są ważnymi minerałami dla metabolizmu energetycznego. Cynk reguluje poziom cukru we krwi, dzięki czemu pomaga uniknąć zachcianek spowodowanych hipoglikemią. Promuje również wzrost mięśni, a tym samym przyczynia się do zwiększenia podstawowej przemiany materii, ponieważ mięśnie są aktywnymi metabolicznie tkankami, które zużywają energię nawet w stanie spoczynku.
  • Chrom poprawia działanie insuliny, a tym samym optymalizuje poziom cukru i tłuszczu we krwi. Wahania poziomu cukru we krwi i związane z nimi zachcianki są jedną z najczęstszych przyczyn niepowodzenia prób odchudzania.
  • Witaminy: FitBerry zawiera odpowiednio skomponowany koktajl witamin wspomagający odchudzanie: Niacyna lub witamina B3 jest składnikiem ważnego przekaźnika energii w metabolizmie energetycznym, który dzięki temu może funkcjonować naprawdę dobrze. Pirydoksyna lub witamina B6 odgrywa ważną rolę w metabolizmie białek, co jest kluczowe dla budowania masy mięśniowej.

A ryboflawina lub witamina B2 jest znana jako hormon wzrostu. Wzrost oznacza również regenerację przy zużyciu energii, a organizm czerpie potrzebną do tego energię z magazynów tłuszczowych.

Skutki uboczne FitBerry

FitBerry skutki uboczne Ryzyko NietolerancjaPonieważ kapsułki zawierają wyłącznie naturalne składniki, nie należy spodziewać się skutków ubocznych po zażyciu FitBerry. Nie ma również interakcji z innymi preparatami, takimi jak tabletki antykoncepcyjne. Jedynie osoby nadwrażliwe na kofeinę i związki pokrewne mogą odczuwać nadmierne pobudzenie lub bezsenność w wyniku przyjmowania FitBerry.

Gdzie kupić FitBerry?

Producent wyraźnie zaznacza, że jest wyłącznym dystrybutorem swoich produktów. Jeśli chcesz kupić FitBerry, możesz zamówić go na stronie dystrybucyjnej producenta. Kapsułki nie są dostępne na znanych platformach handlowych, takich jak eBay czy Amazon, ani w aptekach i drogeriach, takich jak dm czy Rossmann.

Tutaj producent trzyma stery w swoich rękach i sprzedaje swoje produkty FitBerry tylko poprzez sprzedaż bezpośrednią.

Cena FitBerry

Cena FitBerry nie istnieje, ponieważ cena jest zgodna z dokładnie określonym kodem rabatowym. To, ile zapłacisz za kapsułki, zależy od tego, ile dawek zamówisz. Jedno opakowanie 60 kapsułek można dostać za 49,95€, dwa opakowania po 60 kapsułek kosztują tylko 79,95€, a jeśli zamówisz trzy opakowania to kosztują one 109,95€.

To obniża cenę FitBerry z około 1,70€ za dzień do około 1,20€ za dzień. Uważamy, że szczupłe ciało jest tego warte.

Najczęściej zadawane pytania

FitBerry zaskakuje. I tak nie bylibyśmy mniej zaskoczeni, gdybyś nie miał pytania lub dwóch na temat produktu, ponieważ automatycznie podejrzewasz, że jest jakiś haczyk w czymś, co wygląda tak dobrze. Dlatego pytaj, jeśli w którymś momencie masz wątpliwości lub jeśli coś jest dla Ciebie niejasne. Chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności, a najczęściej zadawane pytania zebraliśmy dla Państwa tutaj.

Jak wygląda kod rabatowy?

W przypadku wielokrotnych zamówień, najpierw otrzymają Państwo rabat w wysokości 20% na dwie puszki, a przy zamówieniu trzech puszek rabat w wysokości około 30%.

Czy naprawdę muszę jeść śniadanie, jeśli biorę FitBerry?

Korzystnie jest przyjmować kapsułki w pierwszej połowie dnia i z głównym posiłkiem. Jeśli nie jesz śniadania, przyjmuj kapsułki w porze lunchu. W przypadku przyjmowania leku w drugiej połowie dnia, sen nocny może być zakłócony.

Pracuję w nocy – czy mogę nadal przyjmować FitBerry?

Spożycie kapsułek powinno być dostosowane do Twojego dziennego rytmu aktywności. Jeśli pracujesz w nocy i odpoczywasz w ciągu dnia, przyjmuj kapsułki wieczorem. Jako wskazówkę, kapsułki powinny być podjęte sześć do dziewięciu godzin przed snem.

Analiza FitBerry

FitBerry jest suplementem diety wspomagającym odchudzanie. Przekonuje dobrze skomponowaną formułą, która jest w stanie stymulować spalanie tłuszczu nawet niezależnie od diety redukcyjnej. Zarówno nasz własny test, jak i opinie klientów zewnętrznych pokazują, że produkt jest rzeczywiście bardzo skuteczny.

Strona producenta prezentuje atrakcyjny produkt w rzeczowej, przejrzystej formie. Te spalacze tłuszczu przekonały nas na całej linii, dlatego chcielibyśmy polecić Państwu zakup FitBerry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *