FLEXIN 500 tabletki, glukozamina na stawy, opinie, skład, przeciwwskazania

FLEXIN 500 tabletki, glukozamina na stawy, opinie, skład, przeciwwskazania 3

Suplement diety Flexin 500 stosowany jest na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i ma działanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na skutek codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność poruszania się i jest zalecany osobom, które mają mało ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok życia i potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów i nadal towarzyszy im ból, uprawiają sport a co za tym idzie ich stawy są nadmiernie obciążone i potrzebują regeneracji.

 

Głównym składnikiem jest formuła FluidJoint Complex. W jej skład wchodzi m.in. Glucosamine Sulfate i ekstrakt roślinny Boswellia Serrata. To właśnie glukozamina przyśpiesza regenerację chrząstki stawowej, a w stanach znacznego obciążenia zapobiega jej urazom.

FLEXIN 500 skład

W składzie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca),  witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 składa się z żelatyny i wody.

FLEXIN 500 informacje

FLEXIN 500 Tabletki, Glukozamina Na Stawy

Aktywność fizyczna, wiek, zła dieta, choroby i urazy – to wszystko może powodować bardzo bolesne problemy ze stawami. Im wcześniej zaczniesz dbać o własne zdrowie, tym lepiej. Flexin500 to tabletki na stawy, wspomagające ich regenerację, zapobiegające niszczeniu chrząstki i chroniące stawy. Suplement Flexin500 opracowany został na podstawie sprawdzonej i skutecznej formuły FluidJoint Complex, w skład, której wchodzi glukozamina i ekstrakt roślinny Boswellia Serrata.

FLEXIN 500 stosowanie

Stosując regularnie Flexin500 już po miesiącu zauważysz doskonałe efekty:

Ustąpią problemy z bolącymi stawami,

Znaczna poprawa ruchomości stawów,

Lepsza kondycja fizyczna i powrót do dawnej sprawności.

FLEXIN 500 dawkowanie

Wystarczy przyjmować 1 tabletkę glukozaminy na stawy Flexin500, 3 razy dziennie podczas posiłku, aby osiągnąć zauważalne efekty już po miesiącu. Działanie glukozaminy zostało potwierdzone naukowo przez European League Against Rheumatism (EULAR).

Suplement jest przeznaczony dla osób dorosłych, zarówno aktywnych, jak i nieaktywnych fizycznie, pragnących zadbać o dobrą kondycję stawów i przyśpieszyć regenerację chrząstki. Suplement można stosować również profilaktycznie, aby zapobiec podobnym problemom w przyszłości. Flexin500 jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Wypróbuj już teraz, zapomnij o bólu i kosztownym leczeniu szpitalnym.

Flexin 500 przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin 500 - kup teraz!

Kamil

Miłośnik sportów ekstremalnych, nurek. Propagator zdrowego odżywiania. W wolnej chwili wielbiciel kryminałów, szachów oraz tropienia ze swoim psem.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram