Hepaslimin - suplement wspomagający wątrobę i odchudzanie, opinie, działanie, cena

Hepaslimin- opinie, działanie, stosowanieZdecydowana większość opisywanych przez nas produktów koncentruje się na wspomaganiu procesów odchudzania, co uzyskuje się na różnorodne sposoby, najczęściej skupione wokół poprawy procesów metabolicznych. Istnieją jednak też inne sposoby na regulacje wagi ciała. Producenci preparatu Hepaslimin postanowili pójść rzadko uczęszczaną ścieżką i wspomóc pracę wątroby.
Hepaslimin to obecnie jedyny suplement diety, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała za pomocą wpływu na wątrobę. Tabletki Hepaslimin poprawiają pracę wątroby, dzięki czemu korzystnie wpływają na trawienie i ułatwiają zrzucenie nadmiernych kilogramów.
Hepaslimi poleca się w szczególności tym osobom, które mają problemy z trawieniem. Trawienie ma znaczący wpływ na odkładanie tkanki tłuszczowej. Regulacja pracy wątroby sprawia, że organizm efektywniej rozkłada tłuszcze, tak więc ubytki tkanki tłuszczowej są skutkiem ubocznym poprawy pracy tego organu. Hepaslimin działa więc dwojako – pomaga w utrzymaniu pracy wątroby i pośrednio przyczynia się do utraty kilogramów.

Tabletki Hepaslimin- skład

Tabletki na wątrobę i odchudzanie Hepaslimin należą do grupy tych suplementów, które cechują się złożonym składem. To oznacza, że ich działanie jest wynikiem kombinacji grupy substancji, a nie jest spowodowane efektami przyjmowania jednego związku chemicznego. Skład tabletek Hepaslimin prezentuje się następująco:

 • L-asparaginian L-ornityny,
 • winian choliny,
 • wyciąg z liści mate,
 • wyciąg z ziela karczocha,
 • wyciąg z ostryżu długiego,
 • wyciąg z korzenia cykorii,
 • hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca),
 • sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca),
 • hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca),
 • wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące),
 • dwutlenek tytanu (barwnik),
 • celuloza (substancja wypełniająca),
 • fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca).

Jak widać, w składzie znajdziemy kilkanaście substancji, ale tylko kilka z nich ma znaczący wpływ na działanie preparatu Hepaslimin. Skład suplementu bazuje na środkach pochodzenia naturalnego, których skrócone charakterystyki podajemy poniżej.
Wyciąg z ziela karczocha jest doskonale znany wszystkim, którym doskwierają problemy z wątrobą. Karczoch to naturalny medykament, który poprawia pracę układu pokarmowego, korzystnie wpływa na trawienie, stymuluje wydzielanie soków trawiennych i ułatwia oczyszczanie wątroby z toksyn. Co więcej, ma pozytywny wpływ na pracę jelit. Często wykorzystuje się go do detoksykacji.
Wyciąg z korzenia cykorii cechuje się podobnymi właściwościami co karczoch. Cykoria również wspiera pracę wątroby i reguluje jej pracę, dzięki czemu ułatwia metabolizowanie tłuszczu. Dodatkowo pomaga kontrolować częstotliwość wypróżnień i polepsza konsystencję stolca.
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, czyli mate, przyspiesza przemianę materii i bardzo mocno stymuluje trawienie tłuszczu.
Cholina jest częścią tworzących błonę komórkową fosfolipidów. Prawidłowa praca wątroby wymaga znacznych ilości choliny, dlatego dostarczanie dodatkowych jej porcji w diecie jest pożądane podczas wszelkich trudności i problemów trawiennych.
Wyciąg z ostryżu długiego, czyli z kurkumy, jest ostatnim i bodaj najbardziej interesującym składnikiem Hepasliminu. Kurkuma zwiększa wydzielanie żółci i poprawia pracę przewodów żółciowych. Wytwarzana przez wątrobę żółć ma kolosalne znaczenie dla trawienia tłuszczu. Problemy z jej wydzielaniem są bardzo często główną przyczyną trudności z trawieniem tłustych potraw. To właśnie dzięki kurkumie i liściom karczocha Hepaslimin tak dobrze działa na pracę wątroby.

Hepaslimin- stosowanie

Jak stosować lek na wątrobę i odchudzanie Hepaslimin? Należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim, jest to preparat przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób dorosłych!
Zalecane dawkowanie Hepasliminu wynosi do sześciu tabletek na dobę, przyjmowanych w dawkach po dwie sztuki, trzy razy dziennie. Tabletki należy brać po posiłkach i zawsze popijać znaczną ilością czystej, świeżej wody. Przekraczanie zalecanej dawki jest oczywiście niezalecane. Producent przypomina w ulotce, a my wraz z nim, że suplement diety nie jest w stanie zastąpić ani zróżnicowanej diety, ani zdrowego stylu życia. Przed kuracją należy zapoznać się z ulotką i sprawdzić datę ważności. Tabletki Hepsalimin przechowuje się w ciemności, w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci.

Hepsalimin- skutki uboczne i przeciwwskazania

Tabletki Hepaslimin są produktem opartym na substancjach pochodzenia naturalnego i jako takie nie wykazują żadnych znaczących skutków ubocznych, o ile są oczywiście przyjmowane w sposób zgodny z zaleceniami.
Kobiety w ciąży i karmiące matki powinny skonsultować branie preparatu z lekarzem. Niewskazane jest też przyjmowanie Hepasliminu w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik obecny w składzie tabletek.Hepaslimin- lek wspomagający wątrobe

Gdzie kupić Hepaslimin?

Omawiane tabletki wspomagające pracę wątroby można łatwo dostać w większości aptek stacjonarnych i internetowych. Cena preparatu jest bardzo przystępna i wynosi zazwyczaj około dziesięciu złotych za jedno opakowanie.

Hepaslimin- opinie internautów

Suplement diety Hepasilimin to interesujący, chociaż stosunkowo łagodny środek. Na uwagę zwraca przede wszystkim fakt, że jest to preparat odchudzający koncentrujący się na rzadko poruszanym aspekcie odchudzania, jakim jest prawidłowa praca wątroby. Naturalny, ziołowy skład sprawia, że jest on niegroźny i może być z powodzeniem stosowany jako wsparcie podczas diet odchudzających.
Co możemy przeczytać w Internecie na temat tabletek Hepaslimin? Opinie są w większości pozytywne i na tyle jednomyślne, że ich przytaczanie mija się z celem. Większość osób zachwala cenę i dostępność preparatu, a także jego pozytywny wpływ na problemy trawienne i gastryczne. Wiele osób używa tabletek Hepaslimin jako wsparcia podczas uczt i obfitych posiłków opartych na tradycyjnych polskich potrawach, które, jak wiadomo, są wyjątkowo tłuste.
W naszej opinii tabletki Hepaslimin są zdecydowanie warte zakupu i chociaż nie należą do preparatów działających cuda, to wyraźnie wspierają trawienie i pomagają w odchudzaniu, dzięki czemu warto je zakupić.

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram