Hydrominum: tabletki na nadmiar wody w organizmie, opinie, efekty, przeciwwskazania

Hudrominum- Opinie, działanie, cenaWiększość ludzi żywi przekonanie, że głównym powodem nadwagi jest nadmiar tkanki tłuszczowej w ciele. Takie stwierdzenie jest w ogólnym zarysie prawdziwe, jednak nie tylko tłuszcz może być odpowiedzialny za zwiększanie obwodów, wzrost wagi i pogorszenie wyglądu skóry. Rzadko pamiętamy, że podobne rezultaty są wynikiem nadmiernej ilości wody zatrzymanej w organizmie.
Choć woda jest niezbędna do życia, to jej nadmiar powoduje powstawanie obrzęków, zwiększa objętość tkanek i może prowadzić do powstawania cellulitu. Cellulit, doskonale znany większości pań, powstaje wskutek zaburzeń prawidłowego krążenia krwi i spływania płynu tkankowego do naczyń chłonnych, co z kolei jest stymulowane właśnie przez nadmiar wody. W rezultacie dochodzi do powstania obrzęku i zmarszczenia skóry w regionach brzucha, nóg i pośladków.
Nadmiar wody w organizmie może mieć różne przyczyny. Do najczęściej spotykanych należą brak lub mała ilość aktywności fizycznej, nieprawidłowa dieta, zmiany hormonalne oraz stosowanie pigułek antykoncepcyjnych.
Redukcja zbędnej wody jest pierwszym etapem zakończonej powodzeniem kuracji odchudzającej. W wielu przypadkach jest wystarczająca do uzyskania pożądanej sylwetki i pozbycia się cellulitu. Hydrominum to preparat stworzony właśnie z myślą o usuwanie nadmiaru wody.

Hydrominum- skład

Preparat Hydrominum zawiera w swoim składzie szereg naturalnych ekstraktów i wyciągów, które mają potwierdzone działanie odwadniające i oczyszczające. Ich kombinacja pozwala spotęgować działania poszczególnych składników i łatwo usunąć nadmiar zatrzymanej w organizmie wody.
Tabletki Hydrominum zawierają:

  • 100 miligramów wyciągu z ekstraktu owocu opuncji figowej,
  • 70 miligramów ekstraktu z korzenia mniszka lekarskiego,
  • 150 miligramów ekstraktu z pokrzywy,
  • 180 miligramów ekstraktu z zielonej herbaty,
  • 80 miligramów ekstraktu z winogron.

Jak można łatwo zauważyć, są to wszystko naturalne składniki pochodzenia roślinnego.
Owoce opuncji figowej są głównym składnikiem odpowiedzialnym za działanie Hydrominum. Efekty przyjmowania opuncji są następujące: po pierwsze, działa ona silnie moczopędnie, a po drugie, stymuluje procesy usuwania odpadów przemiany materii. Z tego powodu opuncja nie tylko pozwala pozbyć się zgromadzonej pod skórą wody, ale także umożliwia detoksykację organizmu. Do znanych, chociaż mniej istotnych, skutków przyjmowania opuncji należy także ograniczenie łaknienia, co jest przydatne podczas kuracji odchudzających.
Mniszek lekarski i pokrzywa także posiadają silne działanie diuretyczne. Obie rośliny są doskonale znane w medycynie ludowej, w której stosowano je do poprawy funkcjonowania dróg moczowych. Obie mają też działanie detoksykacyjne.
Zielona herbata jest silnym źródłem przeciwutleniaczy, dzięki czemu niweluje stres oksydacyjny. W połączeniu z mniszkiem, opuncją i pokrzywą korzystnie wpływa na procesy metaboliczne i usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.
Ekstrakt z winogron ma potwierdzone działanie w walce z cellulitem. W tym przypadku mamy do czynienia z efektywnym narzędziem do poprawy wyglądu skóry, co sprawia, że uzupełnia on pozostałe składniki Hydrominum. Opinie specjalistów wskazują wyraźnie, że połączenie wymienionych ziół i roślin pozwala osiągnąć lepsze efekty niż gdyby były one stosowane oddzielnie.Hudrominum- Opinie, działanie, cena

Hydrominum- jak stosować?

Ulotka dołączona do opakowania zawiera informację, według której optymalna i bezpieczna dawka Hydrominum to jednak tabletka dziennie, przyjmowana w trakcie lub po posiłku. Jedno opakowanie produktu zawiera 30 tabletek, a więc wystarcza na jeden miesiąc. Po upływie tego czasu powinniśmy zauważyć wyraźne efekty stosowania środka.

Hydrominum- skutki uboczne

Czy da się wskazać jakieś znaczące skutki uboczne przyjmowania tabletek Hydrominum? Przeciwwskazania są tutaj standardowe dla większości suplementów omawianych na łamach naszego portalu. Tabletek Hydrominum nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby uczulone na którykolwiek ze składników suplementy.
Warto zaznaczyć, że istotnym przeciwwskazaniem do stosowania Hydrominum jest przyjmowanie leków zwiększających wydalanie moczu, co jest często spotykane u osób cierpiących na choroby układu moczowego. Jest to spowodowane tym, że działanie tych leków i działanie Hydrominum mogą się wzajemnie potęgować.
Nie odnotowano jak dotąd żadnych skutków ubocznych stosowania suplementu w zgodzie z zaleceniami zawartymi na opakowaniu.

Hydrominum- cena i dostępność

Suplement diety Hydrominum jest łatwo dostępny w większości aptek stacjonarnych i internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj od 18 do 25 złotych za opakowanie zawierające 30 tabletek. Warto zaznaczyć, że Hydrominum jest dostępne bez recepty.

Tabletki Hydrominum- opinie internautów

Na koniec zamieszczamy dla was, tradycyjnie już, wybór opinii na temat Hydrominium znalezionych w Internecie.

Od kilku miesięcy obserwowałam u siebie opuchlizne stawów i zaczęłam podejrzewać, że jest to objaw jakiegos stanu zapalnego. Koleżanka podpowiedziała mi, że takie opuchlizny często są spowodowane nadmiarem wody w organizmie, więc zasugerowała też, żebym kupiła sobvie jakiś środek na usuwanie wody, na przykład Hydrominium. Opinie wyczytane w sieci wydały mi się zachęcające więc zaryzykowałam, spróbowałam i od razu zauważyłam efekty! Moje nogi są teraz smukłe i takie jak dawniej!
Ewa ze Świdnika.

Cellulit to coś, co doskwiera mi odkąd urodziłam dziecko i chociaż kocham moje dziecko, to ta skóra na brzuchu była okropna. Jak z taką skóra mogłabytm się pokazać na plaży? Zobaczyłam gdzieś reklamę tabletek na nadmiar wody w organizmie Hydrominum. Cena wydała mi się stosunkowo niska, więc zdecydowałam się zaryzykować i kupiłam. Zgodnie z zaleceniami stosowałam jedną tabletkę dziennie i pomogło. Po miesiącu moja skóra wygląda o wiele lepiej, a do tego jestem lżejsza o dwa kilogramy!
Joanna z Aleksandrowa Łódzkiego.

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram