Loxon - środek na porost włosów, opinie, działanie, cena

Loxon lek na łysineŁysienie jest dla wielu mężczyzn prawdziwym utrapieniem, więc nic dziwnego, że panowie za wszelką cenę starają się z nim walczyć. Do popularnych środków, które stymulują wzrost włosów, należy preparat Loxon 2. Opinie o tym środku wskazują, że jest on jednym z niewielu skutecznych narzędzi w walce z łysiną.
Łysienie może mieć różnorakie przyczyny, ale Loxon 2 stworzono z myślą o najczęściej spotykanej odmianie wypadania włosów, czyli o łysieniu androgenowym. Jest ono spowodowane przez czynniki genetyczne i może dotknąć zarówno mężczyzn, jak też kobiety. Proces utraty włosów przebiega nieco inaczej u mężczyzn niż u kobiet. Mężczyźni na ogół tracą włosy stopniowo, poczynając od skroni. Potocznie mówimy o rozwijaniu się zakoli, co najlepiej obrazuje charakter opisywanych zmian. U kobiet mamy do czynienia z nieco odmiennym przebiegiem łysienia. Panie tracą włosy równomiernie, na całej głowie, co objawia się nie tyle łysieniem, co właściwie przerzedzeniem włosów.

Loxon 2. Efekty.

Lek na łysienie Loxon 2% ma postać płynu, który intensywnie stymuluje procesy tworzenia się nowych komórek mieszków włosowych w fazie wzrostu. Nie należy się po nim spodziewać szybkiego działania i trzeba o tym pamiętać. Wiele osób zraża się z tego powodu do Loxon 2. Efekty pojawiają się zwykle po około dwóch miesiącach systematycznego stosowania,a wyraźny porost włosów rozpoczyna się dopiero po czterech miesiącach. Pełne rezultaty pojawiają się dopiero po około roku konsekwentnego przyjmowania Loxonu.

LOXON, opinie, działanie, cena

Loxon. Skład.

Lek na porost włosów Loxon 2% zawiera minoksydyl. Minoksydyl jest głównym składnikiem preparatu. Ten organiczny związek chemiczny pobudza mieszki włosowe. Stosowanie miejscowe powoduje poprawę przepływu krwi przez łożysko naczyniowe skóry, co zwiększa wydajność pracy mieszków. Lek zawiera także substancje pomocnicze, do których należą alkohol etylowy, woda destylowana i glikol propylenowy.

Loxon 2. Jak stosować?

Preparat na porost włosów Loxon 2% stosuje się dwa razy dziennie na suchą skórę. Jeden mililitr płynu należy rozprowadzić równomiernie w miejscu, w którym obserwujemy nadmierne wypadanie włosów. Wskazane jest wmasowanie go w skórę.
Leku Loxon nie wolno stosować na uszkodzoną, podrażnioną lub chora skórę głowy. Nie należy tez przekraczać dobowej dawki dwóch militrów. Po nałożeniu płynu na skórę trzeba dokładnie umyc ręce.

Loxon. Przeciwwskazania i efekty uboczne.

Najważniejszym przeciwwskazaniem do stosowania Loxonu jest uczulenie na minoksydyl. Leku nie powinny także stosować ciężarne kobiety, osoby poniżej osiemnastego roku życia i osoby powyżej sześćdziesiątego piątego roku zycia.
Stosowanie Loxonu może powodować podrażnienia skóry i świąd, jednak te efekty występują głównie w przypadku przekroczenia zalecanej dziennej dawki leku.

Loxon. Cena i dostępność.

Lek na porost włosów Loxon można kupić w aptekach w całym kraju. Jest tez dostępny w sprzedaży internetowej. Ceny ulegają znacznym wahaniom, jednak opakowanie Loxonu zawierające 60 mililitrów leku można nabyć w cenie około trzydziestu złotych.

Loxon 2. Opinie.

Poniżej prezentujemy wam wybrane z Internetu opinie dotyczące leku na porost włosów Loxon. jak zawsze staraliśmy się sięgać do zaufanych źródeł, czyli do moderowanych źródeł, na których wypowiadają się wiarygodni internauci. Oto ich opinie; sami oceńcie, czy warto się nimi kierowac.

Łysienie to zmora wszystkich mężczyzn w mojej rodzinie. Oczywiście większość facetów łysieje, ale u nas właściwie każdy mężczyzna traci większość włosów przed trzydziestką, czyli w wieku, który z łysieniem nie powinien mieć nic wspólnego. No i niestety mnie też to dopadło. Przeszukując w Internecie informacje na temat łysienia odkryłem Loxon. Opinie zadowolonych już-nie-łysych internautów przekonały mnie, że może warto spróbować. Spróbowałem. Nie będę nikogo czarował, że problem zniknął, ale jest o wiele lepiej niż było. Minął rok i moja łysina nie postępuje, a może nawet się trochę cofnęła.

Marek z Otwocka.

Moja żona twierdzi, że faceci dzielą się na dwie grupy. na tych, którzy są pogodzeni z łysieniem i na tych, którzy rozpaczliwie z nim walczą. Ja należę do tej drugiej grupy i żeby pokazać jej, że nie dam się łysinie przed czterdziestką, zaopatrzyłem się w arsenał środków wspomagających porost włosów. Był wśród nich też Loxon 2% i po wypróbowaniu wielu różnych preparatów stwierdzam, że tylko Loxon przyniósł wymierne efekty. To nie jest tak, że wczoraj byłem łysy a dzisiaj rośnie mi bujna czupryna. Po pół roku moja łysina nie postępuje, lecz się cofa. Porównując siebie w lustrze ze zdjęciami sprzed kilku lat powiedziałbym, że udało mi się cofnąć o własnie tych kilka lat. To naprawdę dużo!

Mariusz z Lublina

A co Ty myślisz o Loxonie? Jeżeli stosowałeś ten lek albo znasz kogoś, kto to robił, daj nam znać w komentarzu!

 

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram