Maxigra Go, opinie o leku na potencję.

Maxigra Go, opinie, działanie, cenaZaburzenia erekcji są o wiele częstsze, niż można by się tego spodziewać. Występują nie tylko u starszych mężczyzn, ale też, coraz częściej, u młodszych. Można wskazać wiele czynników, które powodują problemy z osiągnięciem wzwodu. Większość z nich nie ma podłoża chorobowego. Za brak wzwodu często odpowiadają stres, brak snu, niewłaściwa dieta, a także problemy psychiczne i emocjonalne, związane na przykład z depresją albo niską samooceną.
Zaburzenia erekcji można, na szczęście, leczyć za pomocą specjalistycznych środków działających doraźnie, to znaczy umożliwiających uzyskanie wzwodu w sytuacji intymnej. Jednym z tych leków jest Maxigra Go której postanowiliśmy poświęcić dzisiejszy wpis. Zapraszamy do lektury!

Najlepsze tabletki na erekcje i wydłużenie stosunku według zespołu maxisuplementy.pl:

ProduktOcenaZobacz opinie
Vigrax9.5Zobacz!
Climax Control9.1Zobacz!
Titan Gel8.7Zobacz!

 

Maxigra Go. Skład.

W przypadku leku Maxigra skład bazuje na jednej substancji czynnej i na szeregu substancji pomocniczych. Substancją aktywną jest sildenafil, obecny tu pod postacią cytrynianu sildenafilu w dawce 25 miligramów na tabletkę. Substancje pomocnicze to wypełniacze i substancje wiążące, odpowiadające za utrzymanie kształtu i konsystencji tabletki. Nie mają one działania leczniczego, ale warto zapoznać się z ich wykazem, ponieważ niektóre z nich mogą powodować reakcje alergiczne.
Substancje pomocnicze obecne w tabletkach leku Maxigra Go to: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, regulacja pH: potasu wodorotlenek lub kwas solny.

aspartam, skład Maxigra Go

Maxigra Go. Działanie leku.

Mechanizm działania sildenafilu jest złożony i nie da się go wyjaśnić w ramach krótkiego wpisu, który nie ma charakteru specjalistycznego. Można jednak w pewnym przybliżeniu opisać ogólny zarys zasady działania.
Sildenafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Głównym skutkiem przyjęcia tej substancji jest rozkurczenie naczyń krwionośnych w prąciu wywołane przez zmianę napięcia mięśni. W rezultacie dochodzi do zwiększenia przepływu krwi do prąca i uzyskanie silnej, długotrwałej erekcji.
Należy pamiętać, że Maxigra nie powoduje erekcji, a jedynie ją wzmacnia i podtrzymuje. Sildenafil pomaga w osiągnięciu wzwodu, ale sama erekcja musi zostać zainicjowana siłami natury, pod wpływem naturalnej stymulacji o charakterze seksualnym.

Maxigra Go. opinie, działanie, cena

Maxigra Go. Jak stosować?

Tabletki Maxigra Go można nabyć w aptekach bez recepty, jednak warto przed rozpoczęciem stosowania skonsultować się z lekarzem albo przynajmniej z farmaceutą. Kurację należy rozpocząć od minimalnej dawki, czyli od 25 miligramów (jedna tabletka). Nie należy zwiększać dawki bez potrzeby i nie należy zwiększać dawki w ciągu jednego dnia. Jeżeli więc jedna tabletka nie przyniesie pożądanego rezultaty jednego dnia, to przy kolejnym stosunku, odbywającym się innego dnia, można wziąć dwie tabletki.
Maksymalna dzienna dawka sildenafilu to 100 miligramów, co jest równoważne czterem tabletkom Maksigry.
Tabletki Maxigra Go należy rozgryźć i połknąć. Warto o tym pamiętać, bo większość tabletek jedynie się połyka, a w tym wypadku wskazane jest gryzienie i żucie. Ma to na celu poprawę wchłaniania sildenafilu. Lek przyjmuje się na około godzinę przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Ten aspekt działania sildenafilu jest często uznawany za wadę, jednak brak spontaniczności w seksie jest wynagradzany tym, że można w ogóle odbyć zdrowy, satysfakcjonujący stosunek.
Leku nie wolno łączyć z alkoholem.

Maxigra. Przeciwwskazania.

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kuracji lekiem należy zapoznać się z ulotką i sprawdzić, czy nie ma żadnych istotnych przeciwwskazań do brania Maxigry.
Sildenafil jest dostępny bez recepty i, jeżeli jest prawidłowo stosowany, należy do stosunkowo bezpiecznych leków. Nie oznacza to jednak, że każdy może go brać. Istnieje szereg przeciwwskazań, o których należy pamiętać przed wzięciem pierwszej tabletki. Maxigra Go jest niewskazana dla mężczyzn zmagającym się z problemami z ciśnieniem oraz z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Może to zakończyć się bardzo poważnymi komplikacjami.

Leku Maxigra Go bezwzględnie nie wolno stosować w sytuacjach, gdy pacjent:

 • leczy się środkami zawierającymi azotany albo substancje uwalniające tlenek azotu; tak zwane nitrogliceryny, używane do leczenia dławicy piersiowej i różnych schorzeń serca, mogą powodować bardzo niebezpieczny spadek ciśnienia krwi, którego konsekwencją może być nawet zgon;
 • zmaga się z ciężkimi chorobami serca lub wątroby;
 • przebył udar albo zawał mięśnia sercowego;
 • należy do grupy podwyższonego ryzyka degeneracji siatkówki;
 • zmaga się z niskim ciśnieniem tętniczym.

Ponadto warto pamiętać, że leków zawierających sildenafil nie powinni przyjmować mężczyźni, którzy nie osiągnęli osiemnastego roku życia, a także kobiety i dzieci.

Maxigra Go. Skutki uboczne.

Działania niepożądane Maxigry mogą zagrażać życiu i zdrowiu, dlatego w sytuacji ich wystąpienia należy bezwzględnie skontaktować się z lekarzem. Nie powinniśmy jednak nadmiernie się ich obawiać. Wymienione niżej efekty uboczne pojawiają się najczęściej wtedy, gdy bierze się sildenafil wbrew obecności przeciwwskazań wymienionych w poprzednim paragrafie.

Najczęściej występujące poważne efekty uboczne przyjmowania Maxigry to:

 • reakcje uczuleniowe, objawiające się występowaniem trudności w oddychaniu, świszczącym oddechem, obrzękiem twarzy i powiek,
 • silny ból w klatce piersiowej,
 • długotrwałe i bolesne wzwody (jeżeli erekcja nie ustępuje po czterech godzinach, wówczas trzeba zgłosić się do lekarza),
 • ataki padaczki,
 • reakcje skórne, w tym łuszczenie się naskórka, obrzęk skóry, występowanie pęcherzyków w jamie ustnej i w okolicach narządów płciowych.
  Możliwe jest także wystąpienie łagodnych efektów niepożądanych, do których należą:
 • nudności i wymioty,
 • uderzenia gorąca,
 • bóle głowy,
 • wrażliwość na światło.

Maxigra. Cena i dostepność.

Maxigra Go jest lekiem bardzo łatwo dostępny, spotykanym właściwie we wszystkich aptekach stacjonarnych i internetowych. Jedno opakowanie Maxigry zawiera dwie tabletki do żucia o zawartości 25 miligramów sildenafilu każda. Cena za opakowanie waha się, w zależności od marży, od 12 do 20 złotych.

Maxigra. Go. Opinie użytkowników.

Internet pełen jest pozytywnych opinii na temat leku Maxigra Go. Poniżej prezentujemy wam dwie wybrane opinie, zaczerpnięte z wiarygodnych, moderowanych forów internetowych poświęconych medycznym aspektom życia seksualnego.

Moje problemy z uzyskaniem erekcji bardzo negatywnie rzutowały na nasze relacje, moje i żony. Rozchodziło się przede wszystkim o to, że nie mogłem zaspokoić żony, co powodowało frustrację i moją i jej. Kolega polecił mi tabletki Maxigra Go. Test wydał mi się dobrym pomysłem, bo uznałem, że lepiej spróbować jakichś łatwo dostępnych tabletek bez recepty niż iść do lekarza, póki jeszcze nie ma takiej, prawda, potrzeby. Spróbowałem. Podziałało! Nie sądziłem, że tak się stanie, ale nasze pożycie wróciło do normy i znów jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Piotr z Oleśnicy.

Próbowałem bardzo różnych środków na potencję i powoli zacząłem myśleć, że nie da się przeskoczyć wieku. Myślałem, że mając czterdzieści pięc lat jestem już skazany na to, by resztę życia spędzić bez seksu, co przeszkadzało nie tylko mi, ale też mojej żonie. W końcu zdecydowaliśmy się na farmakologię i kupiłem tabletki Maxigra Go. Opinie w sieci zachęciły mnie do testu. Okazało się, że ze wszystkich znanych mi leków działających na „te” sprawy, działa na mnie tylko jeden i jest to właśnie Maxigra Go. Czas działania okazał się bardzo zadowalający, ale jeszcze bardziej zadowoliło mnie to, że te tabletki faktycznie działają. No i teraz moje życie seksualne wróciło do normy i jestem szczęśliwym facetem.

Damian z Konina.

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram