Mensil, opinie, działanie, skład

Mensil lek na potencjeProblemy z osiągnięciem i podtrzymaniem erekcji mogą dotknąć każdego dorosłego mężczyznę, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną. Zazwyczaj przytrafia się to mężczyznom w wieku średnim i starszym, jednak zdarzają się od tej reguły wyjątki. Przyczyny mogą być różnorakie, jednak rezultat jest zawsze ten sam. Niemożność osiągnięcia i utrzymania erekcji skutecznie uniemożliwia prowadzenie zdrowego życia seksualnego. Bez względu na to, czy przyczyną braku wzwodu są zaburzenia fizjologiczne, związane na przykład z pracą układu krwionośnego albo hormonalnego, czy też zaburzenia psychologicznie, takie jak stres, to da się temu przykremu zjawisku przeciwdziałać. Lek Mensil jest doskonałym przykładem dostępnego w aptece środka, który jest w stanie ułatwić odbycie stosunku. W dalszej części artykułu przyjrzymy mu się uważniej i rozstrzygniemy, czy warto z niego korzystać. Zapraszamy do lektury!

Najlepsze tabletki na erekcje i wydłużenie stosunku według zespołu maxisuplementy.pl:

ProduktOcenaZobacz opinie
Vigrax9.5Zobacz!
Climax Control9.1Zobacz!
Titan Gel8.7Zobacz!

Mensil. Działanie.

Jak działa Mensil? Mensil jest typowym lekiem na potencję, który bazuje na sildenafilu. Sildenafil jest zaś głównym związkiem odpowiadającym za działanie osławionej Viagry. Działanie sildenafilu opiera się na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, co ułatwia napływ krwi do penisa i, tym samym, przyczynia się do uzyskania silnej, długotrwałej erekcji.
Wokół sildenafilu narosło wiele minie, jakoby sildenafil powodował erekcję. Jest to nieprawda. Ani Viagra, ani Mensil, ani żaden inny lek z sildenafilem w składzie, nie powoduje bezpośrednio erekcji. Sildenafil jedynie ją wzmacnia i utrwala, jednak sam wzwód musi zostać zainicjowany tradycyjnymi metodami. Wstępna stymulacja seksualna jest niezbędnym, koniecznym elementem, bez którego lek nie spełni powierzonego mu zadania. Jak jednak twierdzą użytkownicy Mensilu, gdy penis już powstanie, to erekcja jest zadowalająca, dokładnie taka, jaka powinna być.
Działanie sildenafilu nie ulega wzmocnieniu wraz ze zwiększeniem dawki. Górna granica dawkowania to 100 miligramów; powyżej tej dawki nie uzyskamy już mocniejszej i trwalszej erekcji, za to narażamy się na intensyfikację działań niepożądanych.
Lek należy dawkować zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce i nie zaczynać od razu od najwyższych dawek. Tak jak w przypadku wszystkich leków na potencję, Mensil należy stosować zaczynając od minimalnych dawek i, w razie braku zadowalających efektów, stopniowo je zwiększać.

Mensil. Skład.

Główną substancją aktywną w Mensilu jest sildenafil. Jedna tabletka preparatu zawiera 25 miligramów tej substancji.
Lek przyjmuje się na około trzydzieści minut do godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Tabletki są przeznaczone do rozgryzania i żucia, co oznacza, że nie trzeba popijać ich wodą. Jest to stosunkowo rzadko spotykany rodzaj tabletek. Rozgryzanie ma za zadanie skrócenie czasu rozpoczęcia działania. Mensil lek na potencje

Mensil. Dawkowanie i stosowanie.

Tak, jak pisaliśmy wcześniej, lek Mensil należy stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce lub według poleceń lekarza. W razie wątpliwości należy zgłosić się do lekarza lub farmaceuty. Stanowczo odradzamy szukania porad w Internecie, z uwagi na fakt, iż treści w sieci są często niemoderowane i mogą wprowadzać w błąd.
Zalecana dawka Mensilu to 25 miligramów, czyli jedna tabletka. Jest to dawka wystarczająca dla większości mężczyzn. W przypadku silnej impotencji można zwiększyć dawkę do 50 albo nawet do 100 miligramów, ale nie powinno się tego robić bez konsultacji z lekarzem. Jeżeli decydujemy się na samodzielne zwiększanie dawki, to należy pamiętać o tym, że dawki leków zwiększa się powoli i stopniowo, rozpoczynając od najmniejszych ilości. Jeśli więc dawka 25 miligramów nie przyniesie zadowalającego efektu, to przed następnym stosunkiem można spróbować dawki 50 miligramów albo, co rekomendujemy, 37,5 miligrama, czyli półtorej tabletki.
Nie zaleca się stosowania Mensilu częściej niż raz na dobę. Przy stosowaniu trzeba też pamiętać, że w zależności od zawartości żołądka czas wchłaniania preparatu może się zmieniać. W sytuacji, gdy lek przyjmuje się po posiłku, czas oczekiwania na efekty może się wydłużyć.
Nie należy stosować preparatu Mensil razem z alkoholem, ponieważ alkohol osłabia zdolność do uzyskania erekcji. W efekcie działa przeciwnie do sildenafilu i znosi efekty jego stosowania.

Mensil. Działanie niepożądane i przeciwwskazania.

Preparaty zawierające sildenafil są dostępne bez recepty, jednak nie znaczy to, że należą one do środków całkowicie bezpiecznych. Mensil jest w rzeczywistości stosunkowo mocno działąjącym preparatem i przed użyciem należy sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania.
Sildenafilu nie należy stosować w sytuacjach, gdy:

  • pacjent wykazuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku,
  • pacjent cierpi na choroby układu krążenia lub choroby wątroby,
  • pacjent przeszedł niedawno udar albo zawał mięśnia sercowego,
  • pacjent przyjmuje riocyguat, lek stosowany do leczenia nadciśnienia płucnego,
  • przyjmuje leki uwalniające tlenek azotu, co może doprowadzić do niedociśnienia tętniczego.

Podobnie jak wszystkie inne leki, Mensil może – ale nie musi – powodować efekty uboczne. Działania niepożądane nie występują u wszystkich pacjentów, a gdy już się pojawiają, wówczas mają stosunkowo łagodny przebieg. Jesli ich intensywność jest jednak zbyt duża a czas trwania dłuższy niż czas działania leku, należy skonsultować się z lekarzem.
Do najczęściej występujących działań niepożądanych należą:

  • reakcja alergiczna,
  • nadmiernie przedłużające się, bolesne wzwody (jeżeli wzwód utrzymuje się dłużej niż cztery godziny, należy natychmiast udać się do lekarza),
  • pogorszenie lub utrata wzroku,
  • napady padaczki lub drgawki (rzadko).

Jeśli działania niepożądane pojawią się w trakcie stosunku seksualnego, wówczas należy przyjąć pozycję półsiedzącą i się rozluźnić. Nie należy przyjmować azotanów w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej!

Mensil. Cena i dostęność.

Gdzie można kupić lek Mensil? Dostępność preparatu jest duża. Da się go zakupić bez recepty w niemal każdej aptece stacjonarnej lub internetowej. Cena za opakowanie wynosi zazwyczaj od dwunastu do dwudziestu pięciu złotych. Tak duży rozrzut cenowy jest spowodowany przez marże narzucane przez sprzedawców.

Mensil. Opinie.

Chociaż na ogół przytaczamy wam wybrane opinie z Internetu, to tym razem tego nie zrobimy, co jest podyktowane dużą jednomyślnością znajdowanych w Internecie treści. Użytkownicy Mensilu podkreślają przede wszystkim jego skuteczność w podtrzymywaniu erekcji i narzekają na fakt, że działa obciążająco na układ krwionośny. Jeśli jednak nie masz przeciwwskazań do brania tego środka, a więc masz zdrowy układ krążeniowo-naczyniowy i nie doskwiera ci nadciśnienie, wówczas Mensil jest w stanie ci pomóc.

Jeżeli korzystałeś z Mensilu albo znasz kogoś, kto to robił, napisz nam komentarz pod artykułem!

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram