Nicorix

Nicorix

Uzależnienie od papierosów to problem cywilizacyjny. Duża część ludności na całym świecie pali papierosy, cygaretki lub cygara. Osoba uzależniona od papierosów zwykle ma bladą skórę, żółte plamy nikotynowe na dłoniach oraz żółte zęby i nieprzyjemny oddech. Oprócz tego palenie papierosów może powodować poważne choroby takie jak: rak płuc, zawał serca, wysokie ciśnienie krwi, kaszel oraz duszności.

Palenie papierosów to nałóg, od którego trudno uciec. Nikotyna to substancja uzależniająca, która ma działanie podobne do narkotyków. Przy rzucaniu palenia niezbędna jest fachowa pomoc, dzięki której można uzyskać doskonałe efekty.

NICORIX – RZUĆ PALANIE

Najczęściej wsparcia szukamy w preparatach znanych z telewizyjnych reklam, jak i również w internecie. W internecie możemy znaleźć wielu producentów, którzy oferują środki wspomagające rzucenie palenia. Jednym z takich preparatów jest Nicorix.

Nicorix to suplement diety w postaci kapsułek przeznaczonych dla osób, które chcą rzucić palenie. Działanie tych kapsułek polega na likwidacji głodu nikotynowego i wszystkich innych symptomów związanych z odstawieniem. Takich jak nerwowość, rozdrażnienie oraz podwyższone tętno.

Suplement diety Nicorix jest preparatem, który w składzie nie posiada nikotyny, smoły ani innych substancji uzależniających i szkodliwych dla zdrowia. Skład tych kapsułek jest w 100% naturalny, w środku możemy m.in. znaleźć:

  • Korzeń Kudzu – obniża chęć sięgania po papierosa
  • Zielona herbata – przyśpiesza proces czyszczenia organizmu z nagromadzonych toksyn, co wpływa na poprawę stanu zdrowia. Napar z zielonej herbaty wywołuje u palacza uczucie podobne do wypalenia papierosa;
  • Guarana – roślina ta zwiększa tempo przemiany materii, dzięki czemu nie przybieramy na wadze po rzuceniu palenia.

NICORIX CENA

Preparat Nicorix jest suplementem diety wspomagającym naszą walkę z uzależnieniem. Produkt ten możemy zamówić na oficjalnej stronie producenta, wtedy mamy pewność i gwarancję, że produkt jest oryginalny.

Na stronie producenta możemy nabyć kapsułki Nicorix w bardzo przystępnej cenie. Koszt kuracji jednomiesięcznej może wynosić 109 zł.

  • 6 miesięczna kuracja antynikotynowa – 327 zł;
  • 3 miesięczna kuracja antynikotynowa – 219 zł.

Producent przewidział również rabaty przy zakupie kilku opakowań oraz darmową wysyłkę. Nicorix można zamówić za pomocą formularza na stronie internetowej producenta lub telefonicznie dzwoniąc na dostępną infolinię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *