Profolan, opinie o suplemencie na łysienie.

Profolan lek na łysienieŁysienie androgenowe przysparza problemów większości mężczyzn. Nie każdy jest w stanie pogodzić się z faktem postępującej utraty włosów, dlatego wielu panów sięga po różnorodne specyfiki mające za zadanie przywrócić na ich głowach bujne czupryny. Czy jest to jednak możliwe? Czy da się przywrócić włosy w miejscach, które wyłysiały, teoretycznie nieodwracalnie?
Producent omawianego w dzisiejszym wpisie preparatu Profolan twierdzi, że owszem. Profolan to naturalny suplement diety, który pomaga w walce z łysieniem. Zawarte w nim substancje czynna poprawia przepływ krwi w mieszkach włosowych, dzięki czemu wzmacnia je, dostarcza im budulca, wzmacnia już istniejące włosy, a także stymuluje wzrost nowych.
W przeciwieństwie do innych specyfików na porost włosów Profolan jest sprzedawany pod postacią tabletek. Dzięki specjalnej formule Grow3 Profolan nadaje się zarówno dla osób, które zmagają się z łysieniem od wielu lat, jak i dla tych, które dopiero rozpoznały u siebie pierwsze objawy utraty włosów. Profolan stworzono z myślą o tym, by był w stanie pomóc każdemu, bez względu na wiek, stopień zaawansowania łysiny i, przede wszystkim, bez względu na powód utraty czupryny.

Profolan. Skład suplementu.

Suplement diety Profolan opracowano na podstawie specjalnej formuły Grow3. Formuła ta opiera się na mieszance skrzypu polnego, pokrzywy i aminokwasów. W składzie preparatu znajdziemy także l-cysteinę i taurynę, które mają za zadanie wzmacniać włosy. Zawartość tauryny sprawia, że warto zwrócić szczególną uwagę na Profolan. Większość środków do walki z łysieniem nie zawiera w składzie tego właśnie aminokwasu.
Ponadto, w składzie Profolanu znajdziemy szereg witamin i minerałów, które mają istotne znaczenie z punktu widzenia odżywiania włosów. Do witamin tych zaliczają się witamina A, witamina E, witaminy z grupy B oraz tiamina. Główne składniki mineralne to cynk i miedź. Kombinacja tych składników ma za zadanie poprawić ukrwienie skóry głowy i wywołać znaczący wzrost włosów w trakcie kilku miesięcy systematycznej suplementacji. Mieszankę stworzono w taki sposób, by były jednocześnie skuteczna i bezpieczna.

Profolan. Jak stosować?

Działanie preparatu Profolan uwidacznia się dopiero w długiej perspektywie czasowej, co nie powinno dziwić, gdyż włosy rosną dość wolno i nawet gdyby Profolan zadziałał od pierwszego dnia kuracji, to i tak istniałaby konieczność czekania na efekty.
Przyjmuje się, że pierwsze efekty działania Profolanu pojawiają się po około miesiącu, a zadowalające rezultaty można zaobserwować po mniej więcej dziewięćdziesięciu dniach systematycznego stosowania. Regularność jest kluczem do sukcesu. Tabletki należy przyjmować dwa razy dziennie, codziennie, podczas posiłku. Każdą tabletkę należy popić dużą porcją wody. Nie należy przekraczać dziennej dobowej dawki zalecanej przez producenta!  Profolan lek na łysienie

Profolan. Skutki uboczne.

Jak już pisaliśmy, Profolan jest preparatem bezpiecznym. W jego skła0zie znajdziemy wyłącznie naturalne składniki, które nie wykazują, przynajmniej teoretycznie, działan niepożądanych. Oczywiście ryzyko wystąpienia takich działań istnieje i należy być wyczulonym na każde niepokojące symptomy, które zbiegają się w czasie z przyjmowaniem tabletek Profolan.
Jeżeli w trakcie kuracji wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, należy natychmiast przerwać kurację i skonsultować się z lekarzem.
Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek ze składników, osoby cierpiące na przewlekłe choroby i takie, które przygotowują się do zabiegu operacyjnego. Ponadto jest niewskazany dla kobiet w ciąży, karmiących matek i dla dzieci.

Profolan. Cena, dostępność, zniżki.

Preparatu na porost włosów Profolan nie zakupimy w aptekach. Dzieje się tak, gdyż jest on dostępny wyłącznie na stronie internetowej producenta. Za pośrednictwem specjalnego formularza możemy zamówić Profolan i otrzymać go za pośrednictwem kuriera.
Cena suplementu jest uzależniona od wielkości zamówienia. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na jeden miesiąc kuracji. Cena takiego opakowania to 187 złotych i 60 groszy.
Ponadto producent oferuje specjalne pakiety z rabatem:

  • Dwa plus jeden. Trzy opakowania Profolanu w cenie 375 złotych i 20 groszy.
  • Trzy plus trzy. Sześć opakowań Profolanu w cenie 562 złotych i 80 groszy.

Preparat jest objęty specjalną gwarancją producenta. To oznacza, że jeżeli trzymiesięczna kuracja nie przyniesie pożądanych efektów, wówczas producent zwraca koszty kuracji.

Profolan lek na łysienie

Profolan. Opinie internautów.

Na potrzeby tego wpisu przeanalizowaliśmy treści zamieszczone na killkunastu dużych forach internetowych poświęconych problematyce dietetyki, zdrowego żywienia, suplementów, leków i odżywiania włosów. Wybraliśmy wyłącznie moderowane fora, na których nie ma spamu ani trollingu, a każda opinia jest zatwierdzana przez moderatora wyczulonego na próby pisania fałszywych komentarzy.
Wnioski nasuwające się z lektury postów są następujące:

  • wyniki kuracji Profolanem są satysfakcjonujące dla około 80% stosujących,
  • nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku wystąpienia działań niepożądanych,
  • większość użytkowników twierdzi, że efekty pojawiają się po trzech miesiącach,
  • zdecydowana większość użytkowników chwali wprawdzie skuteczność środka, ale narzeka przy tym na stosunkowo wysoką cenę.

W naszej opinii Profolan jest preparatem, któremu warto dać szansę.
A czy Ty stosowałeś Profolan albo znasz kogoś, kto go stosował? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i napisz komentarz!

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram