Proliben Max – Opinie i szczegóły produktu na potencję

Proliben Max sprzedaje nie tylko wzmacniacze seksualne, ale także szereg innych suplementów diety, które mają wspomagać zdrowie fizyczne i mogą być stosowane na przykład przy zaburzeniach snu. Zaburzenia erekcji nie są niczym niezwykłym w naszym społeczeństwie. Przyczyny są różne. Często jednak to względy psychospołeczne przyczyniają się do tego, że podczas stosunku płciowego trzeba zmagać się z zaburzeniami erekcji.

Należą do nich np. stres, konflikty w środowisku prywatnym lub zawodowym, depresja czy zaburzenia lękowe. Problemy fizyczne, takie jak zaburzenia sercowo-naczyniowe lub zaburzenia metaboliczne, mogą prowadzić do problemów z potencją. Istnieją również choroby, które wpływają konkretnie na okolice narządów płciowych, a także wpływają na twoje życie seksualne.

Im szybciej coś z tym zrobisz, tym skuteczniejsze może być uzdrowienie. Dlatego trochę intensywniej zajęliśmy się tym preparatem. Na potrzeby tego raportu nie tylko przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania, ale także sami przeprowadziliśmy autotest. Przedstawimy teraz nasze wyniki, a na koniec wyciągniemy wnioski dotyczące Proliben Max.

Co to jest Proliben Max?

Proliben Max to suplement diety przyjmowany w formie kapsułek. Główną funkcją tego preparatu jest korygowanie zaburzeń erekcji. Według informacji producenta może go zażywać każdy mężczyzna bez względu na wiek. Specjalne składniki powinny wtedy zapewnić długotrwałą erekcję. Ponadto wydajność mężczyzny w łóżku należy poprawić poprzez przyjmowanie kapsułek. Libido i popęd seksualny powinny być promowane przez kilka godzin za pomocą jednej tabletki.

Test Proliben Max

Byliśmy trochę sceptyczni wobec obietnic złożonych przez Proliben Max. Dlatego chcieliśmy sami przetestować wzmacniacz seksualny i przeprowadziliśmy 4-tygodniowy autotest z 2 ochotnikami. Towarzyszyli nam Klaus (43 lata) i Martin (24 lata) podczas naszego testu Proliben Max. Oboje od kilku lat zmagają się z problemami z potencją, co poważnie ogranicza ich życie seksualne.

Tydzień 1

Zanim nasi dwaj testerzy mogli przyjąć pierwszą tabletkę, musieliśmy najpierw poinformować ich o prawidłowym dawkowaniu tego preparatu. Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułki przed stosunkiem seksualnym. Następnie efekt powinien utrzymywać się do 36 godzin. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki 2 kapsułek dziennie. Podczas naszego wywiadu kontrolnego Klaus i Martin powiedzieli nam, że ich życie seksualne nie uległo poprawie i że nadal zmagają się z tymi samymi problemami z erekcją.

Tydzień 2

Otrzeźwiający był również koniec drugiego tygodnia. Problemy z montażem Klausa i Martina były nadal obecne, chociaż nasi dwaj testerzy dokładnie przestrzegali specyfikacji producenta. Postanowiliśmy więc zwiększyć dawkę do 2 kapsułek dziennie, aby zobaczyć, czy nastąpi poprawa.

Tydzień 3

W trzecim tygodniu nasi badani kontynuowali test. Ani Klaus, ani Martin nie wydłużyli czasu trwania stosunku płciowego. Obaj nasi testerzy byli dość sfrustrowani, ponieważ mieli nadzieję, że zwiększona dawka ulegnie poprawie.

Tydzień 4

Pod koniec czwartego tygodnia musieliśmy przerwać test, ponieważ Martin skarżył się na silne bóle brzucha i głowy. Ponieważ zdrowie naszych testerów zawsze ma najwyższy priorytet, postanowiliśmy przestać brać kapsułki. Wynik naszego autotestu dotyczącego działania Proliben Max był negatywny.

Czy istnieje skuteczna alternatywa Proliben Max?

Wzmacniacz seksualny Proliben Max nie mógł przekonać ani w naszym autoteście, ani w naszych badaniach. Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka coraz więcej mężczyzn. Większość z nich potrzebuje szybkiej i dyskretnej pomocy. Ponieważ codziennie otrzymujemy wiadomości na ten temat, chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla problemów z erekcją.

To ciraxin. Preparat jest nie tylko tańszy niż Proliben Max, ale już udowodnił swoją skuteczność w kilku niezależnych testach i badaniach. Ponadto przekonał już wielu naszych czytelników o swoim działaniu. Ciraxin nie tylko pomaga w walce z problemami z potencją, ale po krótkim czasie zapewnia twardszą i szybszą erekcję w łóżku.

Czy są jakieś doświadczenia z Proliben Max lub oceny klientów?

Kiedy przygotowujemy raport na temat produktu, zawsze szczegółowo badamy, jakie doświadczenia mieli inni użytkownicy z danym produktem. Aby to zrobić, długo szukaliśmy raportów z doświadczeń na różnych stronach internetowych i forach.

Od razu zauważyliśmy, że większość doświadczeń z Proliben Maxem była negatywna. Wielu mężczyzn miało nadzieję na wiele po przygotowaniu, ale po krótkim czasie musiało się przekonać, że kapsułki są całkowicie nieskuteczne. W rezultacie tabletki były w dużej mierze postrzegane jako strata pieniędzy. Ponadto niektórzy zgłaszali, że po przyjęciu kapsułek mieli silne bóle głowy i wrzody żołądka, a następnie musieli być leczeni przez swojego urologa. Podobne skutki uboczne wystąpiły podczas naszego autotestu.

Dla kogo są kapsułki?

Według producenta Proliben Max jest odpowiedni dla wszystkich mężczyzn, którzy borykają się z problemami z erekcją i chcą poprawić swoje życie seksualne. Jest to produkt naturalny, który nie wymaga recepty i dlatego można go kupić poza aptekami. Mówi się, że promuje męskie libido, a tym samym także popęd seksualny. Producent opisuje go również jako naturalny afrodyzjak na zaburzenia erekcji. Producent opisuje wiek nie powinien odgrywać żadnej roli podczas jego przyjmowania.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Proliben Max?

Niezależne testy i badania są obecnie przeprowadzane na wielu wzmacniaczach seksualnych. Powodem tego jest nie tylko to, że wiele produktów ma ukryte skutki uboczne, ale także fakt, że wiele preparatów po prostu nie może dotrzymać tego, co obiecują. Dlatego zawsze zwracamy szczególną uwagę na to, czy testy lub raporty z badań zostały opublikowane w Internecie dla danego produktu. Odkryliśmy jednak, że w przypadku Proliben Max tak nie było.

Niezależna organizacja konsumencka postawiła sobie za cel przetestowanie jak największej liczby produktów i neutralną ich ocenę pod kątem ich skuteczności. Problemy z potencją nie są już nowością dla tej platformy. W ostatnich latach coraz więcej produktów na potencję zostało przetestowanych pod kątem ich skuteczności. Niewiele z nich było naprawdę przekonujących. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć w Internecie raportu, w którym Stiftung Warentest poinformował o Proliben Max. Oznacza to, że skuteczności tego preparatu nie można udowodnić naukowo.

Stosowanie Proliben Max

Według producenta prawidłowe przyjmowanie Proliben Max jest ważne, aby móc leczyć problemy z erekcją w dłuższej perspektywie. Dawkowanie tabletek jest dość proste i można je łatwo zintegrować z codziennym życiem. Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułki popijając szklanką wody na 1 godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Aktywne składniki mogą dostać się do organizmu dopiero po połknięciu kapsułki. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki 2 kapsułek. Według informacji producenta efekt powinien utrzymywać się do 36 godzin. Musimy jednak podkreślić, że ta obietnica jest bardzo wątpliwa, ponieważ nasz autotest nie wykazał żadnego efektu po spożyciu.

Suplementy przeznaczone do leczenia problemów z potencją zazwyczaj wymagają recepty. Jednym z powodów jest to, że w tych produktach jest wiele hormonów. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku preparatów wykonanych z naturalnych składników. Można je również kupić poza aptekami. Tak jest również w przypadku wzmacniacza seksualnego Proliben Max. Ponieważ preparat składa się wyłącznie z naturalnych składników, powinien być łatwy w użyciu dla każdej osoby.

Dlatego przed zażyciem nie trzeba rozmawiać z lekarzem. Nie można jednak wykluczyć powikłań związanych z nietolerancją. Ponadto, zgodnie z ich raportami z doświadczeń, niektórzy użytkownicy musieli być leczeni przez swojego lekarza po ich przyjęciu.

Efekty Proliben Max

Główną cechą efektu Proliben Max jest to, że poszczególne składniki preparatu mają na celu wspomaganie przepływu krwi do penisa. Powinno to doprowadzić do dłuższej, a przede wszystkim mocniejszej erekcji podczas stosunku płciowego. Jednocześnie niektóre składniki aktywne wspomagają również utrzymanie aktywności seksualnej. Dodatkowo libido należy stymulować poprzez regularne przyjmowanie kapsułek. Jednak w naszym autoteście nie mogliśmy znaleźć żadnego efektu.

Według producenta na efekt Proliben Max nie trzeba będzie długo czekać. W ciągu godziny od zażycia kapsułek należy zwiększyć przepływ krwi do penisa. Producent obiecuje, że stosunek seksualny będzie później dłuższy, ponieważ mężczyzna powinien odczuwać dłuższą erekcję dzięki różnym składnikom aktywnym zawartym w kapsułkach. Podczas naszego 4-tygodniowego autotestu nasi testerzy nie zauważyli żadnej poprawy po 1 godzinie, chociaż codziennie przyjmowali kapsułki.

Skład Proliben Max

Zawsze dokładnie badamy, jakie składniki znajdują się w produkcie, o czym przygotowujemy raport. Składniki preparatu wiele mówią o jego skuteczności. Poniżej wymienimy różne składniki Proliben Max i osobno wyjaśnimy ich działanie.

  • Peruwiańska Maca: Jak sama nazwa wskazuje, Maca pochodzi z Ameryki Południowej, a dokładniej z Andów. Tam jest używany od kilku stuleci jako naturalny wzmacniacz seksualny w leczeniu zaburzeń erekcji. Te aktywne składniki zawierają cynk, wapń i miedź, które mogą wspomagać przepływ krwi do penisa. Powinno to doprowadzić do dłuższej i silniejszej erekcji.
  • L-arginina : Jest to aminokwas, który ma przede wszystkim wspomagać przepływ krwi do penisa. Rezultatem powinna być dłuższa i silniejsza erekcja.
  • Tribulus Terrestris: Znany jest również pod nazwą Erd-Burzeldorn. Jest często stosowany jako suplement diety. Nie tylko ma przyczyniać się do poprawy erekcji, ale także zwiększać pożądanie seksualne. Ponadto należy również znormalizować poziom hormonów płciowych.
  • L-cytrulina : Również aminokwas, który przyczynia się do przepływu krwi do mięśni i narządów płciowych. Można to zmierzyć między innymi podwyższonym poziomem tlenku azotu we krwi.
  • L-lizyna: bierze udział głównie w budowaniu aminokwasów i jest ważnym składnikiem ogólnego stanu zdrowia.
  • Teobromina: jest alkaloidem silnie stymulującym organizm. Może pomóc w przedłużeniu męskiej erekcji.

W przeciwieństwie do poprzednich produktów preparat ten nie powinien przyczyniać się do poprawy własnej potencji. Szampon kofeinowy firmy Proliben Max przeznaczony jest dla mężczyzn zmagających się z wypadaniem włosów. Regularne stosowanie ma stymulować i stymulować skórę głowy, co z kolei ma sprzyjać wzrostowi włosów. Producent obiecuje, że pierwsze efekty powinny być widoczne już po kilku tygodniach.

Skutki uboczne Proliben Max

Według informacji producenta nie są znane żadne skutki uboczne Proliben Max. Twórca uzasadnia to faktem, że jest to produkt zawierający wyłącznie naturalne składniki. Dlatego nie powinno być żadnych komplikacji podczas korzystania z niego. Producent informuje jednak, że produkt może oddziaływać na każdą osobę inaczej, w zależności od jej stylu życia. Udało nam się również określić niektóre skutki uboczne, takie jak silny ból głowy i ból brzucha podczas naszego autotestu. Inni użytkownicy, którzy przyjmowali kapsułki przez długi czas, również musieli zmagać się z podobnymi komplikacjami.

Gdzie kupić Proliben Max?

Jeśli chcesz kupić Proliben Max, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem strony internetowej producenta. Ponieważ produkt nie wymaga recepty i nie posiada PZN, nie mogliśmy go znaleźć w żadnej aptece ani aptece internetowej. Produktu, o którym mowa, nie mogliśmy również znaleźć w drogeriach takich jak DM czy Rossmann. To samo dotyczy sklepów internetowych, takich jak Amazon czy Ebay.

Cena Proliben Max

Podczas naszych badań stwierdziliśmy, że cena Proliben Max jest znacznie wyższa w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Na oficjalnej stronie producenta płacisz dumną cenę 49,00 euro za opakowanie 12 kapsułek. Powinna to być również obniżona cena. Za zamówienie z 2 kapsułkami trzeba już zapłacić 15,90 euro. W wersji Extralong za opakowanie 12 kapsułek zapłacisz 59,00 euro. Z produktem Ultragold trzeba zapłacić 89,00 euro za opakowanie 120 kapsułek.

Często Zadawane Pytania

Ostatnio otrzymujemy nowe zapytania dotyczące wzmacniacza seksualnego Proliben Max. Ponieważ nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć od razu na każdy e-mail, postanowiliśmy poniżej wymienić najczęściej zadawane pytania i odpowiadać na nie jak najdokładniej.

Która firma stoi za Proliben Max?

Ponieważ na stronie internetowej Proliben Max znajduje się nadruk, byliśmy w stanie stosunkowo szybko i łatwo zlokalizować firmę, która sprzedaje wzmacniacz seksualny. To jest Aktywne życie nr inw. Firma nie ma siedziby w Niemczech, ale na Słowacji. Nie mogliśmy znaleźć więcej informacji o firmie.

Czy Proliben Max faktycznie działa na problemy z erekcją?

Producent Proliben Max obiecuje dyskretną i szybką pomoc. Mamy jednak silne wątpliwości co do skuteczności kapsułek. Z naszymi dwoma testerami Proliben Max nie mógł w ogóle pomóc. Te same doświadczenia mieli również inni użytkownicy, którzy przyjmowali produkt przez dłuższy czas.

Czy Proliben Max ma gwarancję zwrotu pieniędzy?

Tymczasem wiele firm decyduje się na oferowanie gwarancji zwrotu pieniędzy, aby pozyskać nowych klientów. Ponadto taka gwarancja daje możliwość przetestowania danego produktu bez zobowiązań. Na stronie internetowej Proliben Max nie ma jednak informacji, że producent oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy za swoje produkty.

Czy Proliben Max nadaje się również dla kobiet?

Nie, producent informuje, że produkt został opracowany wyłącznie z myślą o mężczyznach, którzy borykają się z problemami z erekcją. Dlatego też nie powinny go przyjmować kobiety, ponieważ może potencjalnie prowadzić do niepożądanych powikłań.

Recenzja Proliben Max

Producent Proliben Max reklamuje się na swojej stronie internetowej z wielkimi obietnicami. Dotyczy to nie tylko produktów stosowanych w leczeniu problemów z potencją, ale także innych produktów, takich jak szampon kofeinowy. Stwierdziliśmy jednak, że to tylko puste obietnice.

Wzmacniacz seksualny Proliben Max nie mógł w ogóle przekonać naszych dwóch badanych w naszym autoteście. Ponadto wystąpiły skutki uboczne, przed którymi producent nie ostrzega na swojej stronie internetowej. Opinie innych użytkowników Internetu również są w dużej mierze negatywne. Dlatego nie możemy polecić Proliben Max innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *