Somatodrol

Każdy mężczyzna, który trenuje kulturystykę i sporty siłowe doskonale wie jak trudnym procesem jest budowanie masy mięśniowej. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie samodzielnie osiągnąć tak znakomite efekty, na jakich nam zależy, dlatego, aby tego dokonać należy przejść na odpowiednią dietę. Jak i również na regularny trening oraz należy zacząć przyjmować wspomagające odżywki oraz suplementy dla sportowców.

SOMATODROL NA MASĘ MIĘŚNI

Wybranie odpowiedniego środka na wzrost mięśni to bardzo istotna sprawa. Dzięki odpowiedniemu wyborowi możemy liczyć na lepsze efekty oraz na mniej skutków ubocznych. W internecie znajdziemy wiele specyfików na przyrost masy mięśniowej, jednak najlepsze efekty można zyskać poprzez zastosowanie suplementu diety, jakim jest Somatodrol.

Suplement diety Somatodrol to unikalna mieszanina składników powodujących między innymi wzrost testosteronu oraz HGH, czyli elementów niezbędnych do szybszego wzrostu tkanki mięśniowej. Suplement składa się wyłącznie z naturalnych składników i nie zawiera szkodliwych dla zdrowia sterydów oraz syntetycznych hormonów anabolicznych. Ten kompleks witamin i minerałów korzystnie wpływa na odżywienie organizmu. Jak i również wykazuje naturalne właściwości zwiększające wydzielanie hormonów. Głównym składnikiem suplementu jest specjalna formuła GRTH Factor, który odpowiada za zwiększenie produkcji testosteronu i HGH w naszym organizmie. Dodatkowe składniki suplementu to: pieprz Cayenne, guarana i witamina B12, beta alanina, AAKG.

Stosując kapsułki Somatodrol możemy spodziewać się takich efektów jak:

  • Szybsza regeneracja mięśni po wysiłku fizycznym;
  • Likwidacja skurczów i napięcia mięśniowego;
  • Wzrost siły i większa ochota na seks;
  • Wzrost poziomu testosteronu o 30%;
  • Wzrost poziomu hormony wzrostu nawet o 26%;
  • Dodatkowa ilość energii i zredukowanie zmęczenia.

SOMATODROL CENA

Suplement diety najlepiej jest kupić na oficjalnej stronie internetowej producenta. Mamy wtedy gwarancję, że preparat nie jest podrabiany, a zawiera przetestowane naukowo składniki. Oprócz tego firma oferuje wiele korzyści: kupując większą ilość opakować od producenta możemy liczyć na dodatkowe promocje, 90-dniową gwarancję zwrotu oraz darmową wysyłkę na terenie Polski.

Somatodrol dostępny jest na oficjalnej stronie producenta i za jedno opakowanie miesięcznej kuracji zapłacimy jedyne 89 zł. W przypadku 3-miesięcznej kuracji zapłacimy – 184 zł, zaś przy kuracji 6-miesięcznej tylko 368 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *