Tabletki Inventum, opinie, skład, cena.

Inventum, opinie, działanie, cenaProblemy z potencją należą do stosunkowo wstydliwych i trudno się temu dziwić, skoro żyjemy w kulturze gloryfikującej młodość, zdrowie i seksualną sprawność. Niestety, każdego mogą dotknąć trudności z osiągnięciem wzwodu i chociaż jest to domena raczej starszych mężczyzn, to przytrafić się może także w młodszym wieku. Przyczyny problemów z potencją mogą być różnorodne – od hormonalnych po psychologiczne. Bez względu na to, co jest przyczyną braku erekcji, istnieją sposoby na to, by zaradzić problemowi.
Lek Inventum, główny bohater dzisiejszego wpisu, to nowy preparat mający za zadanie zaradzić brakowi wzwodu. Dostępny jest powszechnie w aptekach pod postacią tabletek przeznaczonych do żucia. Niska cena – około sześciu złotych za opakowanie zawierające dwie tabletki – sprawia, że Inventum jest kuszącą alternatywą dla droższych środków, takich jak Viagra. Czy warto jednak korzystać z tabletek Inventum? Sprawdźmy!

Najlepsze tabletki na erekcje i wydłużenie stosunku według zespołu maxisuplementy.pl:

ProduktOcenaZobacz opinie
Vigrax9.5Zobacz!
Climax Control9.1Zobacz!
Titan Gel8.7Zobacz!

Inventum. Skład.

Głównym składnikiem Inventum jest sildenafil w ilości dwudziestu pięciu miligramów na tabletkę. Sildenafil jest główną substancją aktywną występującą w składzie Viagry, dlatego Inventum można śmiało uznać za tańszy zamiennik najbardziej znanego leku na zaburzenia erekcji.
Poza sildenafilem, w składzie tabletek Inventum znajdziemy także substancje pomocnicze, takie jak stearynian magnezu, krzemionkę koloidalną, aspartam, kroskemelozę sodową, aromat miętowy, paliakrylin potasu czy jednowodną laktozę.

Inventum lek na potencje

Inventum. Działania.

Za działanie Inventum odpowiada sildenafil. Mechanizm działania sildenafilu jest złożony i wieloaspektowy, jednak można w przybliżeniu stwierdzić, że substancja ta przede wszystkim powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu poprawia przepływ krwi w prąciu.
Należy pamiętać, że sildenafil nie wywołuje erekcji, lecz jedynie ją podtrzymuje i utrwala. To oznacza, że samo przyjęcie Inventum nie wywoła wzwodu. Wzwód musi zostać wywołany za pomocą klasycznej stymulacji seksualnej. Gdy już się pojawi, wówczas, dzięki działaniu sildenafilu, będzie długotrwały i stabilny, co umożliwia odbycie normalnego stosunku płciowego.

Inventum. Skutki uboczne.

Preparaty zawierające sildenafil są dostępne bez recepty, jednak należy pamiętać, że posiadają pewne skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania. Tak też jest w przypadku Inventum. Przeciwwskazania do przyjmowania tabletek Inventum to:

  • uczulenia na którykolwiek ze składników leku,
  • choroby układu sercowo-naczyniowego,
  • choroby wątroby,
  • przyjmowanie leków zawierających albo uwalniających azotany,
  • niskie ciśnienie krwi,
  • przebyty udar albo zawał serca,
  • zmiany degeneracyjne siatkówki oka.

Inventum. Dawkowanie i stosowanie.

Jak należy stosować lek Inventum na erekcje? Tabletki Inventum są przeznaczone do rozgryzania i żucia, co nie jest często spotykaną praktyką. Można oczywiście je połykać, ale stworzono je z myślą o szybkim przyswajaniu sildenafilu, dlatego właśnie należy je gryźć i żuć.
Standardowa dawka sildenafilu to 25 miligramów, a więc jedna tabletka. Należy zawsze zaczynać od jednej dawki i, jeżeli nie przyniesie pożądanego rezultatu, zwiększyć ją przed kolejnym stosunkiem. Preparat zaleca się przyjmować mniej więcej na godzinę przed stosunkiem. Maksymalna dobowa dawka to 100 miligramów na dobę. Nie należy przekraczać tej ilości, gdyż nie przyniesie już mocniejszych efektów działania sildenafilu, natomiast może znacząco nasilić skutki uboczne.

Inventum lek na potencje

Inventum. Cena i dostępność.

Jedno opakowanie Inventum zawiera dwie tabletki i kosztuje około sześciu złotych. To oznacza, że jedno opakowanie leku wystarcza na odbycie dwóch stosunków, przy założeniu stosowania minimalnej dawki (czyli 25 miligramów).
Lek Inventum jest dostępny bez recepty w większości aptek stacjonarnych i internetowych.

Inventum. Opinie użytkowników.

Preparaty zawierające sildenafil są często wykorzystywane do leczenia problemów z erekcją. W Internecie możemy natknąć się na różne opinie i, co zwraca uwagą, są one mieszane. Szacujemy, że liczba opinii pozytywnych jest równa ilości opinii negatywnych. Poniżej prezentujemy wybrane dwie opinie, reprezentatywne zarówno dla grona osób zadowolonych z działania leku, jak też dla grona rozczarowanych.

Po tym jak przekroczyłem trzydziestkę zacząłem mieć problemy ze wzwodem, co bardzo mnie niepokoiło, zwłaszcza, że poza tym czułem się jak okaz zdrowia i nie sądziłem, że mogę mieć jakieś problemy natury seksualnej. No ale stało się. Zacząłem próbować róznych środków. Inventum skusiło mnie niską ceną i standardową ilością sildenafilu, o którym słyszałem generalnie dobre opinie. Dołączam się do grona zadowolonych! Moja żona też nie narzeka 🙂

Mariusz z Płocka

Nie wiem co powoduje moje problemy ze wzwodem, ale wszystkie te leki z sildenafilem są promowane że niby mają działać bez względu na powód... więc mi na mnie też powinny działać, prawda? Stosowałem Inventum kilkanaście razy, zachęcony szczególnie niską cenę, ale mam wrażenie, że chociaż dawka sildenafilu jest ta sama co w innych preparatach, to coś tu jednak nie gra. Inventum działa, ale muszę zjeść co najmniej dwie tabletki, czyli 50 miligramów, a w przypadku klasycznej viagry wystarcza mi jedna tabletka 25 miligramów. Nie wiem jak to wyjasnić. Więc jestem trochę rozczarowany, ale z drugiej strony, cena dużo wynagradza...

Tomek z Tomaszowa Lubelskiego

A czy Ty stosowałeś Inventum? Podziel się z nami komentarzem!

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram