Titan Gel. Żel na powiększanie członka, opinie, działanie, cena

Titan Gel. Żel na powiększanie członka, opinie, działanie, cena 1Na rynku suplementów związanych z potencją i życiem seksualnym dominują preparaty mające za zadanie wspomagać walkę z brakiem erekcji. Można jednak wskazać jeszcze jedną dziedzinę, która budzi zainteresowanie wielu osób. Jest nią powiększanie penisa.
Czy maść na penisa jest w stanie osiągnąć stawiany jej cel? Co zrobić, żeby penis urósł? Wielu mężczyzn stawia sobie takie pytania, jednak znalezienie na nie odpowiedzi nie jest łatwe. Na rynku środków farmaceutycznych i suplementów znajdziemy produkty, których twórcy deklarują, że dzięki ich stosowaniu można osiągnąć spektakularne rezultaty. Jednym z nich jest Titan Gel, który postanowiliśmy przetestować i opisać w dzisiejszym wpisie.

Najlepsze tabletki na erekcje i wydłużenie stosunku według zespołu maxisuplementy.pl:

ProduktOcenaZobacz opinie
Vigrax9.5Zobacz!
Climax Control9.1Zobacz!
Titan Gel8.7Zobacz!

 

Co zrobić, żeby penis urósł?

Powiększanie penisa to temat, który niekoniecznie interesuje wyłącznie posiadaczy niewielkiego przyrodzenia. Rozmiar członka to coś, co w masowej świadomości uchodzi za coś na kształt wyznacznika męskości. Im członek większy, tym jego posiadacz może czuć się bardziej męski, a im mniejszy, tym większe ryzyko stania się ofiarą żartów i uszczypliwości. Panuje też przekonanie, że „rozmiar ma znaczenie” i panie również liczą, że ich partnerzy będą hojnie obdarowani przez naturę. To, czy te przekonania i wyobrażenia są prawdziwe bądź nie, nie jest w tym miejscu ważne i nie będziemy się nim zajmowali. Warto pamiętać, że kobieca pochwa „w stanie spoczynku” ma około dziewięciu centymetrów długości i ulega rozciągnięciu w trakcie stosunku. Jeżeli rozmiar członka umożliwia odbycie normalnego stosunku i zadowolenie partnerki, wówczas nie ma żądnych realnych powodów do powiększania penisa.

Powiększanie małego penisa

Szacuje się, że średnia długość męskiego penisa wynosi, w zależności od badań, od 13 do 15 centymetrów w stanie erekcji. Zdarzają się jednak przypadki, gdy penis rzeczywiście ma niewielkie rozmiary. W takiej sytuacji czynność powiększania penisa jest uzasadniona i kompleksy z nimi związane mają rzeczywiste podstawy. Co można zrobić takiej sytuacji?
Najlepsze efekty daje zabieg chirurgiczny, ale jest to operacja drastyczna i mało przyjemna, więc mało który mężczyzna się na nią decyduje. Istnieją też metody nieinwazyjne, oparte na przyjmowaniu lub stosowaniu odpowiednich preparatów. Najbardziej znanym sposobem jest zabieg kwasem hialuronowym. Dobre efekty daje też stosowanie tabletek i maści na powiększenie penisa.

Titan Gel. Żel na powiększanie członka, opinie, działanie, cena 2

Titan Gel. Co to jest?

Titan Gel to, wedle deklaracji producenta, żel na powiększenie penisa. Oprócz zmiany rozmiarów członka, żel zwiększa także libido. Titan Gel działa miejscowo, a jego działanie jest związane z dostarczaniem odpowiednich substancji do ciał jamistych. Ciała jamiste odpowiadają za erekcję. W stanie podniecenia napełniają się krwią i powiększają swoją objętość. Ich sprawność ma duże znaczenie dla wielkości członka podczas wzwodu.
Titan Gel opiera się na działania zawartych w nim składników: tribulus terrestris, guarany, korzenia maca i epimediium sagittatum. Wedle informacji zawartej na ulotce, stosowanie Titan Gel może wydłużyć penisa o blisko cztery centymetry.

Titan Gel: Skład

Analiza składu każdego produktu jest podstawą do wydania rzetelnej opinii o tym, czy będzie działał. Co więc możemy znaleźć w żelu Titan Gel i co można wywnioskować na podstawie zawartych w nim składników?

  • Tribulus Terrestris to łacińska nazwa buzdyganka naziemnego. Buzdyganek jest od wieków stosowany w tradycyjnej medycynie Indii i Chin do zwiększania libido. Ekstrakty z budzyganka są często wykorzystywane do produkcji suplementów poprawiających potencję. Wedle wielu niezależnych od siebie badań, buzdyganek zwiększa produkcję testosteronu. Z tego powodu można go znaleźć także w specjalnych suplementach dla sportowców.
  • Korzeń maca jest wykorzystywany w peruwiańskiej medycynie ludowej. Pochodzi z zupełnie innego zakątka świata niż tribulus, jednak wykorzystuje się go w bardzo podobnych celach. Korzeń maca poprawia witalność, wzmacnia organizm i pozytywnie wpływa na potencję i płodność.
  • Ekstrakt z guarany cechuje się wysoką zawartością kofeiny. Wykorzystuje się go na ogół w suplementach wspomagających odchudzanie i w środkach zwiększających koncentrację, ale guarana ma też korzystny wpływ na libido. Z tego powodu jej obecność w składzie Titan Gel nie powinna nikogo dziwić.
  • Epimedium sagittatum to roślina, która uchodzi za naturalny afrodyzjak. To często spotykany składnik środków afrodyzujących. Według niektórych badań i opinii, działanie Epimedium sagittatum jest porównywalne z viagrą, ale nie powoduje takich efektów ubocznych jak viagra.

Titan Gel. Żel na powiększanie członka, opinie, działanie, cena 3

Co można powiedzieć na podstawie takiego składu? Naszym zdaniem przypomina on receptury stosowane w preparatach służących do poprawy libido i wzmacniania erekcji

Titan Gel. Jak stosować?

Krem na powiększenie penisa Titan Gel stosuje się łatwo i nie powinno sprawiać nikomu żadnych trudności. Dawkę żelu należy wycisnąć na dłoń i dokładnie wsmarować ją w skórę na całej powierzchni członka. Jeżeli chcemy wykorzystać Titan Gel do uzyskania lepszych wrażeń z seksu i do zwiększenia potencji, wówczas należy przeprowadzić zabieg nakładania żelu na około trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem.

Titan Gel. Skutki uboczne

Jak dotąd nie odnotowano skutków ubocznych wynikających bezpośrednio ze stosowania maści Titan Gel. To jednak nie oznacza, że takie skutki nie pojawią się. Należy pamiętać, by nie stosować żelu Titan Gel w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Należy także zaprzestać stosowania w wypadku wystąpienia reakcji alergicznej. Z uwagi na specyfikę preparatu, warto być wyczulonym na ewentualne skórne reakcje alergiczne.

Titan Gel. Cena i dostępność

Żel na powiększanie członka Titan Gel można zakupić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Jest on tam dostępny w cenie 130 złotych za opakowanie.
Przestrzegamy przed zakupami w innych miejscach; tylko zakupy za pośrednictwem strony internetowej producenta daje nam stuprocentową gwarancję, że nabywamy produkt oryginalny.

Titan Gel. Opinie użytkowników

Poniżej przedstawiamy dwie opinie dotyczące żelu Titan Gel, wybrany przez naszych redaktorów z forów internetowych.

Zawsze miałem poczucie, że mój penis jest trochę za mały, więc gdy zobaczyłem w gazecie ogłosenie i reklamę żelu Titan Gel to postanowiłem spróbować. Smarowałem się żelem codziennie przez blisko dwa miesiące i prawdę mówiąc, nie zauważyłem żadnego przyrostu centymetrów. Z drugiej strony, odczucia podczas seksu są wyraźnie lepsze, więc nie mogę powiedzieć, że to nie działa.

Mateusz z Gliwic.

Kupiłem Titan Gel, bo zależało mi na zwiekszeniu długości i obwodu penisa. Po kilku tygodniach stwierdzam, że przyjemność z doznań podczas seksu jest nieco większa, a sam penis przyrósł mi o mniej więcej dwa centymetry, więc coś się zmieniło. Efekty nie są wielkie, ale są, więc nie narzekam.

Piotr ze Świebodzina.

Karolina

Dr. Karolina J. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uwielbia sport i aktywność fizyczną.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram